Anasayfa >

Yeni Projeler >

Demir İnşaat Ayışığı Butik Beylikdüzü satışta! Metrekaresi 3 bin 600 TL!

Demir İnşaat Ayışığı Butik Beylikdüzü satışta! Metrekaresi 3 bin 600 TL!

25 Haziran 2015 Perşembe, 12:11:17
Demir İnşaat Ayışığı Butik Beylikdüzü satışta! Metrekaresi 3 bin 600 TL!
Demir İnşaat'ın Beylikdüzü projesi Ayışığı Butik satışa çıktı.Ayışığı Butik metrekaresi ise 3 bin 600 TL'den başlıyor.

 Demir İnşaat’ın tüketicilerin yoğun ilgisini gören ve satışa çıktığı ilk günden itibaren hızlı bir satış grafiği yakalayan Ayışığı konseptinin üçüncü etabı Ayışığı Butik, Beylikdüzü’nde hayat buluyor. Yatırımcısına yüksek kazancın kapılarını aralayan Ayışığı Butik’te yer alan 106 rezidans konut metrekaresi 3 bin 600 TL’den satışa çıkarken, proje teslim tarihi 2016 yılının Ağustos ayı olarak belirlendi.

 

 

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir: “Ayışığı konseptimiz Beylikdüzü bölgesinde kazancın sembolü oldu. Ayrıca projemizi açıklar açıklamaz yoğun bir müşteri talebi ile karşılaştık ve daha ilk gün satışlar yüzde 20 oranında gerçekleşti. Bu bizi sevindiriyor. Çünkü yıllara dayalı olarak müşterilerimizle aramızda güvene dayalı bir kazan kazan ilişkisini inşaa etmeyi başardık.”

 

 

İnşaat sektörünün 31 yıllık deneyimli markası Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’ne büyük değer katan Ayışığı konseptinin yeni halkası Ayışığı Butik, Beylikdüzü bölgesinde yatırımcısına yüksek kazancın kapılarını aralıyor. Projenin ilk etabından konut alanlara yüksek kazanç sağlayan Ayışığı konsepti, üçüncü etabı olan Ayışığı Butik ile yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

 

Beylikdüzü Bölgesi’nde kazancın ve güvenin sembolü olan Ayışığı konseptinin üçüncü halkası Ayışığı Butik, toplam 14 bin metrekare inşaat alanında yükselen 108 rezidans konut ve 15 adet ticari alandan oluşuyor. Demir İnşaat garantisi ile yükselen proje 2016 yılının Ağustos ayında teslim edilecek.

 

 

Hamit Demir: “Ayışığı demek yüksek kazanç demek”

Ayışığı konsepti ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanmanın yanı sıra yüksek kazanç fırsatı da sunduklarını belirten Demir İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, projeyle ilgili şunları söyledi:

 

“Demir İnşaat olarak Ayışığı konsepti ile konut sektöründe tüketicilerin her türlü ihtiyacına hitap eden bir konsept yarattık. Sosyal alanlarından yeşil donatılarına kadar insanlara mutlu, huzurlu bir yaşam sunan bu konseptimiz büyük beğeni topladı. Projemizin ilk iki etabına yatırım yapan müşterilerimiz yüksek kazanç sağlamanın ve huzurlu bir oturumun mutluluğunu yaşıyorlar.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER