Anasayfa >

Yeni Projeler >

Besa Grup’tan Ankara’da 850 konutluk yeni proje! Kent İncek!

Besa Grup’tan Ankara’da 850 konutluk yeni proje! Kent İncek!

25 Haziran 2015 Perşembe, 10:53:09
Besa Grup’tan Ankara’da 850 konutluk yeni proje! Kent İncek!
Besa grup Ankara İncek’te 850 konutluk yeni projesi Kent İncek için start verdi…

İnşaatı, kentin sembol konut, AVM ve iş merkezi projelerine imza atan Ankara’nın marka firması Besa Grup tarafından yapılacak Kent İncek projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

İncek bölgesinin nezih, doğayla iç içe ve konforlu yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği yerleşim merkezlerinin başında geldiğini vurgulayan Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Son 5 yıldan bu yana İncek bölgesi inşaat firmalarının oldukça ilgi gösterdiği, büyük konut projelerine ev sahipliği yapan bir yerleşim yeri haline geldi. Değeri günden güne artan bu bölgede lüks konuta herkesin ulaşabilmesinin önünü açarak Kent İncek projesine start verdik. Konut almayı düşünen çok sayıda kişi, bu yılın ortalarında inşaatına başlayacağımız Kent İncek projemizi merakla beklediklerini bize iletiyor. Gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyoruz ” dedi.

 

Yaklaşık 54 dönüm arazi üzerine kurulacak Kent İncek projesinin binlerce kişiyi konforlu yaşamla tanıştıracağını kaydeden Bezci, şunları söyledi:

“Kooperatif usulü üye kayıtlarının sürdüğü Kent İncek projesi ile 40 yıllık Besa Grup kalitesini bu kez İncek’e taşıyacağız. Toplam 850 konutluk 8 bloktan oluşacak projede yer alan farklı konut tipleri ile herkes aradığı konutu bulacak. Mogan Gölü manzaralı projemiz, özel peyzaj alanları ile de konut sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunacak. Kent İncek’le konforlu yaşamı bir adım öteye taşıyacağız.”

 

Bezci, projede yerini almak isteyenlerin 0536 984 48 93'ü arayarak ya da www.kentincek.com adresinden başvuruda bulunabileceklerinin altını çizdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER