Anasayfa >

Yeni Projeler >

Fuzul İnşaat’tan Başakşehir’de yeni proje! Aylık 500 TL taksitle!

Fuzul İnşaat’tan Başakşehir’de yeni proje! Aylık 500 TL taksitle!

15 Haziran 2015 Pazartesi, 09:42:12
Fuzul İnşaat’tan Başakşehir’de yeni proje! Aylık 500 TL taksitle!
FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, çeşitli ödeme şekilleriyle herkesi hayallerine kavuşturmak istediklerini söyledi. Aylık 500 TL taksitle kontu sahibi olunabilen FuzulEv yönetimi Başakşehir’de yeni bir projeye başlamak için kolları sıvadı…

Ev sahibi olmak isteyenlere bütçesine uygun seçenekler sunan FuzulEv, faiz ödemeden herkesin istediği eve kavuşmasını sağlıyor. 1992 yılından beri faaliyet gösteren Fuzul Grup’un markası FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, sistemi ve projelerini emlakeki.com’a anlattı.

 

Fuzul Grup ile başlayalım. Fuzul İnşaat ne zaman ve nasıl doğdu?

 

1992 yılında Fuzul otomotiv adı altında faaliyete geçtik. 1992 yılında dış ticaret ile sisteme girmiştik. Türkiye’ye geldiğimizde enflasyon yüksekti. Bizde altın günü mantığı ile bir sistem yapalım dedik ve bu şekilde kampanyamıza başladık. İlk olarak kampanyamıza eş dost akrabayı yazdık ve portföyümüzü bu şekilde genişlettik.

 

İnşaata kaç yılında girdiniz?

 

1996 yılında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda proje yapmaya başladık.  İlk projemizi Başakşehir’de 1400 dairelik Fuzulkent Bizim Evler’i yaptık ve teslim ettik.

 

Fuzul İnşaat çatısında kaç konut yapıldı?

 

Başakşehir, Kartal ve Kağıthane’de olmak üzere toplamda 5000’e yakın konut yaptık.

 

Yeni bir projeniz var. Onun ölçümü ve detayları nedir?

 

Yeni projemizi yaklaşık 18.000 m² alan üzerinde Başakşehirde inşa edeceğiz. Projemiz 5 blokta, 361 konut ve 56 ticari mağazadan oluşacak. Daha ileri detayları yakın bir zamanda yapacağımız bir lansmanla sizlere duyuruyor olacağız.

 

İşte hayata geçen projeler

 

Eyüp Akbal, Fuzul İnşaat olarak projelerini şöyle sıraladı: “Başakşehir’de 2010 yılında “Olimpa AVM” ve hemen Olimpa AVM yanıbaşında , “Olimpa Rezidans” projelerimizi hayata geçirdik. Olimpa AVM kendi ölçütünde şu an İstanbul’ daki en canlı ve işlek AVM’leri arasındadır. Başakşehir’de 2011 yılında “Kent Neriva”, 2012 yılında “Kent Ariva” projelerimizi gerçekleştirdik.

 

Yine Başakşehir’de 2012 yılı sonuna doğru villa – rezidans karma projesi olan “Evila”projemizi yaptık. Başakşehir dışında 2008 yılında Kağıthane’de “Meva Evleri”, 2009 yılında ise Kartal’da “Serra Park Evleri” projelerimizi yapıp teslim ettik. Şu anda ise inşaatı süren ve çok yakında teslimlerine başlayacağımız “Olimpa Park” ve “Olimpa Park Plus”projelerimiz devam etmekte.”

 

Aylık 500 TL’den başlayan taksitler

 

AYLIK 500 liradan başlayabilen fiyatlarla vatandaşın ev sahibi olma hayalini gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akbal, sistemi şöyle anlattı: “Faizsiz Türkiye’nin her yerinden, peşinat olmadan, ara ödemesiz ve vade farksız kampanyadan konut alabiliyorlar. 40 aydan 120 aya kadar vade yapabiliyoruz. Her ay çekiliş yapıyoruz ve en geç vade ortasında gayrimenkulü teslim ediyoruz. Aylık taksitlerimiz de 500 TL’den başlayabiliyor.”

 

23 yıldır tıkır tıkır işleyen sistem

 

FuzulEv ve FuzulOto olarak 1992 yılından bu yana geçen 23 yıllık sürede onbinlerce kişiye hizmet verdiklerini belirten Akbal, “Sistemizde bu güne kadar 37500 den fazla kişiyi ev ve araç sahibiyaptık” dedi.

 

kentsel dönüşüme sıcak bakıyoruz

 

Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, projelerine sadece Türk vatandaşlarının değil yabancı yatırımcıların da ilgisinin yoğun olduğunu söyledi ve ekledi: “Yabancıların talepleri inşaatlarımıza çok iyi. Fuzulev sistemine de dahil olmak için çok talepleri oluyor. Özellikle de inşaat projelerimiz için.

 

Önümüzdeki süreçte de başka bölgelerde faaliyetlerimiz olacak. Mesele kentsel dönüşüm projesi üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER