Anasayfa >

Yeni Projeler >

Beyaz İnşaat’tan Çukurova Topkapı arsasına yeni proje!

Beyaz İnşaat’tan Çukurova Topkapı arsasına yeni proje!

09 Haziran 2015 Salı, 09:59:55
Beyaz İnşaat’tan Çukurova Topkapı arsasına yeni proje!
Beyaz İnşaat Çukurova Topkapı arsasına 400 konutluk yeni proje yapmak için start verdi…

1970’li yıllardan bu yana İstanbul’da konut projeleri geliştiren Beyaz İnşaat, Florya, Yeşilköy, Etiler ve Ulus gibi üst segmentte yer alan semtlerden sonra yaklaşık 5 yıl önce Topkapı bölgesine ilk giren inşaat firması olmuş ve sırasıyla Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1, Beyaz Rezidans 2 ve Beyaz Plaza projelerini gerçekleştirmişti.

 

Beyaz İnşaat’ın bölgede geliştirdiği 3 konut projesinde de satışlar ve teslimler tamamlanmış ve projelerde hayat başlamıştı. Halen devam etmekte olan Beyaz Plaza’da ise bölgenin kentleşmesine büyük katkı sağlayacak bir sürpriz gerçekleştirileceği konuşuluyor.

 

Son alınan habere göre Beyaz İnşaat Topkapı bölgesinden memnuniyetini yeni ve çok daha büyük bir projeye girerek gösteriyor. Topkapı’da Çukurova Grubu’na ait 17 bin metrekarelik parselde kat karşılığı anlaşan Beyaz İnşaat Turizm A.Ş., hemen bitişikteki Eczabaşı Grubu’na ait 10 bin metrekarelik arsayı da satın alarak iki etaptan oluşacak bir proje geliştiriyor.

 

27 bin metrekare arsa üzerinde, konut ve ticari alandan oluşacak projenin startını veren Beyaz İnşaat Turizm A.Ş. – Çukurova Grubu ortaklığı, bölgede ciddi bir yatırım olarak ortaya çıkacak.

 

Yaklaşık 400 konutun yer alacağı ön görülen projede, tüm bölgeye hizmet verecek, dışa dönük ticari alanlar da yer alıyor.

 

İstanbul’un en değerli noktalarından Topkapı’da yükselecek proje, şimdiden konut alıcılarının ve yatırımcıların yakın markajına girdi.

 

İnşa çalışmalarının başladığı projenin yakın bir dönemde lanse edilmesi bekleniyor.

 

Bölgede gerçekleştirilen diğer projelerle birlikte Topkapı’nın çok yakın bir zamanda daha kentli ve daha sağlıklı fonksiyonlara dönüşeceği anlaşılıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER