Anasayfa >

Yeni Projeler >

Relax Plus Ankara görücüye çıktı!

Relax Plus Ankara görücüye çıktı!

05 Haziran 2015 Cuma, 15:34:19
Relax Plus Ankara görücüye çıktı!
Fırat Life Style, Dimaş, Mikro ve Evon inşaat ortaklığında Yaşamkent’te hayata geçirilen Relax Plus projesi görücüye çıktı…

Ankara’nın önemli lokasyonlarından Yaşamkent’te gerçekleştirilen ve “Hayatın Artısı” sloganıyla yola çıkan Relax Plus’un lansmanı ünlü konukların katılımıyla gerçekleştirildi.

Ankaralıları kompakt yaşam alanıyla tanıştıran Relax Plus’ın lansmanına Tuğba Altıntop, Zeynep Mansur, Simge Tertemiz ve Tatiana Tsvikevich katıldı.

 

 

“Senin evin, senin artın”

Lansmanda Relax Plus’un ortaklarından Ömer Faruk Fukara bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, Ankara’nın çehresini değiştiren, yenilikçi projeleriyle yıllardır binlerce aileyi istedikleri eve kavuşturduklarını ifade eden Ömer Faruk Fukara çevreye duyarlı ve yeşil çözümleri önemsediklerinin altını çizdi. Projelerinin tasarım aşamasından anahtar teslim aşamasına kadar her süreçte uluslararası standartların yanı sıra kurumsal standartları da uyguladıklarını söyleyen Fukara “Bütün bu standartların ana hedefi evinizde mutlu ve huzurlu olabilmenizdir.” dedi.

Ömer Faruk Fukara Relax Plus’ı günlük yaşama uyum sağlayacak, ev yaşamını keyifli hale getirecek bir proje olarak tasarladıklarını söyledi. Genç, dinamik, keyifli ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturduklarını ifade eden Fukara Relax Plus’ın klişelerden uzak yeni bir bakış açısı sunduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

“Genç, dinamik, güçlü; senin gibi”

149 binden başlayan fiyatlarla satışa sunulan Relax Plus’un ulaşılabilir fiyatlarıyla yatırımın yeni artısı olacağını vurgulayan Fukara “Yaşam büyük bir hızla ilerliyor. Her şey değişiyor; dünyanın bir köşesinde ne olup bittiğini saniyeler içinde öğrenebiliyoruz. Yaşama uyum sağlayabilmek için hızlı, güçlü ve dinamik olmak gerekiyor. Bu koşturmaca içinde bir evden beklediklerimiz de değişiyor. Bize uyum sağlayacak bir ev arıyoruz. Aradığımız her şeyi bulabileceğimiz, bizim gibi dinamik, yeni, keyifli, kimi zaman sakin yaşam alanları arıyoruz. Relax Plus, işte bu gerçek ihtiyaçlar için gerçek çözümler sunuyor.

 

Evin, sahibi için bir artı olması gerektiğine inanıyoruz. Relax Plus’ta biz her ayrıntıyı incelikle tasarladık. Herkes dinlenmek, kendini yenilemek için konforlu ve güvenli bir yaşam alanına ihtiyaç duyar. Relax Plus mutluluğun yeni artısı olarak herkese ihtiyaç duyduğu çözümleri sunan yenilikçi bir proje.” dedi.

 

Fukara ayrıca Relax Plus’ta sauna, fitness, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortları ve yürüyüş yollarıyla artısı bol bir dünyanın kapılarını açtıklarını söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER