Anasayfa >

Yeni Projeler >

"MUHTEŞEM" hayranlığı ile Fikirtepe’yi pazarlayacak!

"MUHTEŞEM" hayranlığı ile Fikirtepe’yi pazarlayacak!

25 Mayıs 2015 Pazartesi, 13:44:29
MUHTEŞEM hayranlığı ile   Fikirtepe’yi pazarlayacak!
Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nı satışa çıktı. Projenin ismini özellikle Ortadoğulular tarafından büyük ilgi gören Muhteşem Yüzyıl dizisinden esinlenerek koyduklarını söylen Ceylan İnşaat Yönetim Kurul Başkanı Muammer Ceylan, dizi hayranlığı ile projeye Ortadoğu’dan büyük talep geldiğini söyledi…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞCeylan İnşaat Fikirtepe Kentse dönüşüm kapsamında inşa edilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nı satışa çıkardı. Konut ve ofis olmak üzere 2 bloktan oluşan Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde toplam 192 konut, 6 ticari alan ve 9 ofis yer alıyor.


Metrekaresi 5 bin 750 TL
Büyüklükleri 91 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde fiyatlar metrekare bazında 5 bin 750 TL’den başlıyor.
Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde peşin fiyatına 36 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.


Ortadoğu’nun Muhteşem Yüzyıl hayranlığı talebi canlandırdı
Yeni yüzyıla yakışır muhteşem bir proje hayata geçirdiklerini belirten Ceylan  İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları yeni yüzyıla yakışır muhteşem bir proje. İsmini de biraz buradan esinlenerek koyduk. Yine Muhteşem Yüzyıl dizisi de isim seçerken etkili oldu. Özellikle Ortadoğulunun Muhteşem Yüzyıl dizisine olan hayranlığı bizim projeye olan talebi de artırdı. Bölgeden Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projemize büyük ilgi var” ifadesinde bulundu.


“İlla 10 lira kazanmamız şart değil 2 lira ile de yolumuza devam ederiz”
5 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına start verdiklerini belirten Muammer Ceylan, “Fikirtepe’de ortalama metrekare fiyatları 8 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiyor. Biz lansmana özel 5bin 750 TL’den satışlarımızı başlattık.  Bizim için illa 10 lira kazanmamız önemli değil 2 lira ile de yolumuza devam ederiz” dedi.


“261 hak sahibi ile tek tek el sıkıştık”
Fikirtepe’de toplam 261 hak sahibi ile tek tek el sıkıştıklarının ifade eden Ceylan, “Fikirtepe çok zor bir yer. 40-50 yıllık bir yerleşim yeri. Çok fazla mirasçı var. Allahtan bizim işimiz yolunda gitti de 1,5-2 yıl gibi bir sürede süreci tamamlandık. Toplam 261 hak sahibi ile tek tek görüşerek imza aldık. Her şeyimiz hazır inşaata da başlıyoruz ” şeklinde konuştu.


2 yeni proje daha geliyor

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nın yanı sıra bölgede Zer Göztepe adında yeni bir projeye daha start vermeye hazırlandıklarını belirten Ceylan, “Zer Göztepe 15 bin metrekare alan üzerinde toplam 800 konuttan oluşacak. Eylül gibi bu projemizi de satışa çıkarmaya hazırlanıyoruz. Yine Levent’te de Zer Levent isimli yeni bir projemiz olacak. Levent projemizin de geliştirme çalışmaları devam ediyor” diye konuştu.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER