Anasayfa >

Yeni Projeler >

Royal Grup’tan Kartal’a yeni bir proje daha! Royal Garden Kartal!

Royal Grup’tan Kartal’a yeni bir proje daha! Royal Garden Kartal!

22 Mayıs 2015 Cuma, 12:12:06
Royal Grup’tan Kartal’a yeni bir proje daha! Royal Garden Kartal!
Royal Grup tarafından kentsel dönüşüm kapsamında yeni bir proje hayata geçiriliyor. Royal Garden Kartal projesi yüksek prim vaadediyor.

Seçimlerin etkisinden Eylül itibariyle sıyrılarak sezona güçlü başlayan inşaat sektöründe, 2014'ün son çeyreği ve 2015'in ilk yarısı hedeflenen başarıya ulaşıldığı belirtiliyor.  Bu başarıdan nasiplenen bölgelerden biri gittikçe daha fazla değer kazanan Kartal. Bölgede dikkat çeken projelerden biri de Royal Group’un projesi olan Skyblue İstanbul…

 

“Kartal Bölgesi E5 Karayolu üzerindeki aks, 1990'lı yıllardan itibaren gelişen Levent-Maslak aksına benzer bir gelişme gösteriyor. 20 yıl kadar önce, Levent-Maslak aksında imar planlarının uygun olması ve doğru lokasyon bu bölgede bir proje patlamasına yol açmış ve bölge çok hızlı bir gelişim göstermişti. Aynı gelişme E5 Karayolu üzerinde, Kartal bölgesinde başladı ve hızla devam ediyor. İstanbul'un Anadolu Yakası’nda Kartal aksında da eşdeğer gelişme olacağı öngörülüyor. Bu düzlemde yapılan fiyat gelişimi simülasyonları, Kartal bölgesinde birim fiyatların birkaç yıl içerisinde döviz bazında 1 ile 1,5 kat artacağını gösteriyor” diyen Royal Group da, Kartal E5 aksında, en merkezi noktada Royal Skyblue İstanbul projesini bu öngörü ile inşa ettiğinin altını çiziyor ve ekliyor: “Bölgede konut fiyatlarının henüz yüksek noktalara ulaşmamış olması, Kartal bölgesinde alınacak konutların yatırım değerinin çok iyi olmasını sağlıyor. Şu anda bölgede 3500-5500 TL aralığında yer alan ortalama fiyatlar, uzun olmayan bir gelecekte rahatlıkla 8000-10000 TL bandına gelecek.”

 

 

 

SKYBLUE’DAN SONRA SIRADAKİ PROJE ROYAL GARDEN KARTAL

Körfez geçiş köprüsünün 1 yıl sonra tamamlanmasıyla Yalova bölgesinin de İstanbul’un doğal bir parçası haline geleceğini ve böylelikle İstanbul Anadolu Yakası’nın kendi içerisinde 6 milyonluk bir şehir halini alacağına işaret eden Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli; Kartal’ın da bu bölgenin ağırlık merkezi olacağını vurguluyor.

 

 

“Royal Group olarak bizler de bu öngörü ile çalışmalarımızı yaklaşık 3 yıldır, Kartal bölgesinde yoğunlaştırdık. Bu bölgedeki ilk projemiz olan Royal SkyBlue İstanbul’un tamamlanmasına sadece aylar kaldı. Bunun yanı sıra diğer çalışmamız ise 13500 m2 arsa üzerindeki kentsel dönüşüm projesi… Tüm yasal prosedürlerin tamamlandığı ve belediyede ruhsat aşamasında olan projemizin adıysa: Royal Garden Kartal… Burada da 30 ve 20 katlı iki kuleden oluşan, 374 dairelik bir projeye imza atıyoruz” diyen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Çehreli;  her iki projeden de alıcılar, oturum amaçlı aldıklarında konforu ve keyfi yaşarken, yatırım amaçlı aldıklarında ise yüksek prim ve kiralama değeri ile kazançlı çıkacaklar diyor.

 

 

Royal Group, Kartal bölgesinde proje geliştirme çalışmalarına devam edecek. Proje geliştirme konusunda seçici davrandıklarını söyleyen Royal Group yönetimi, ‘günümüzün değil, geleceğin Kartal’ına yakışacak marka değerinde projeler üretmek amacıyla kuyumcu hassasiyeti ile çalışmak gerektiğini düşünüyoruz’ diyor.

Detaylı bilgi için: www.royalgroup.com.tr  / 444 57 95 http://www.skyblueistanbul.com/

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER