Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kullar İnşaat’tan proje atağı!

Kullar İnşaat’tan proje atağı!

20 Mayıs 2015 Çarşamba, 12:29:01
Kullar İnşaat’tan proje atağı!
Ginza Lavinya Park projesi ile inşaat sektörüne giriş yapan 43 yıllık tekstilci Kullar, 5 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. Marmara Lavinya 2’yi bu yıl sonu satışa çıkarmayı planlayan Kullar İnşaat, Beylikdüzü, Esenyurt, Güzelce ve Çerkezköy’de de yeni proje hazırlığında…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


43 yıllık tekstilci Kullar, inşaat sektöründe atağa kalktı. Beylikdüzü Ginza Lavinya Park ile inşaat sektörüne giriş yapan Kullar İnşaat, İLF markası ile yoluna hız kesmeden devam edecek.


Ginza Lavinya Park’ın yanı sıra Lavinya Park, Otoport ve Vetro City projelerine de imza atan Kullar İnşaat bir yandan  İLF markasıyla geliştirdiği  Lavinya Marmara 1’in satışına devam ederken diğer yandan da yeni proje hazırlığına girdi.

“Tekstildeki başarıyı inşaata taşıyacağız”
Tekstil sektöründeki birikimlerini inşaat sektörüne taşımayı hedeflediklerini söyleyen Kullar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Gayrimenkul Grup Başkanı Ali Kul, kendi arsaları üzerinde proje geliştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Stokta 250 bin metrekare arsa var
Portföylerinde 250 bin metrekare arsa stoğu olduğuna dikkat çeken Ali Kul, Kullar İnşaat, Faik Yılmaz Gayrimenkul ve Hastur ortaklığında kurulan İLF’ye ait arsa stoklarına da değindi.


Lavinya Marmara 2 yıl sonu satışta
Ali Kul, “Şu anda İLF markası ile Büyükçekmece’de geliştirdiğimiz Lavinya Marmara 1 projemizin satışları devam ediyor. Bu yıl sonuna doğru Lavinya Marmara 2 projemize de start vereceğiz. Bu projelerin yanı sıra Esenyurt, Güzelce, Çerkezköz ve Beylikdüzü’nde arsalarımız var. Bunları şu an masaya yatırdık sırasıyla devreye sokacağız” dedi.  


Lavinya Marmara 1’de 450 bin TL’ye 2+1
Lavinya Marmara 1 projesi Büyükçekmece’de inşa ediliyor. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Lavinya Marmara 1 projesi toplam 115 konut ve 17 dükkandan oluşuyor. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Lavinya Marmara 1 projesinde 2+1 daireler 450 bin TL ile 500 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 550 bin TL ile 650 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Lavinya Marmara 1 projesinin 2016 yılının ilk aylarında teslim edilmesi planlanıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER