Anasayfa >

Yeni Projeler >

Bodrum Milas Daphne Peninsula fiyatları!

Bodrum Milas Daphne Peninsula fiyatları!

13 Mayıs 2015 Çarşamba, 16:21:31
 Bodrum Milas Daphne Peninsula fiyatları!
MYC Partners, Mila's Daphne Peninsula adını taşıyan yerleşim projesi ile Bodrum'a Avrupa Birliği'nden tasarım ödüllü bir proje ile yatırım yapıyor...

MYC Partners, Luxury Hotel ve lüks konutlardan oluşan yeni projesi ile henüz satışa çıkmadan Avrupa Birliği'nin en önemli ödüllerinden kabul edilen A'Design Awards'da, 'Gümüş Ödülün' sahibi oldu. Toplam 81 bin metrekare alan üzerinde kurulan Mila's Daphne Peninsula; lüks konutlar, luxury otel, pratik golf sahası gibi özelliklere sahip. 18 konut bloğunda hepsi de kesintisiz deniz manzarasına sahip toplam 72 daire olan proje Mayıs 2017'de tüm birimleriyle tamamlanmış olacak. Ayrıca projede hepsi deniz manzaralı pratik golf sahası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortu, yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness center, restaurant kafe ve bar hizmeti gibi sosyal olanaklar sunuluyor.


Projenin önemli bölümlerden biri olan Vitality Luxury Hotel, 122 yatak kapasiteli olacak. Sağlıklı yaşam ve detoks konsepti ile tasarlanan otele helikopter pisti sayesinde hava yolu ile ulaşım imkanı sunulurken, yarımadanın en uç noktasına kurulacak ve tekne bağlama alanı ile denizden ulaşım imkanı da olacak. Türkbükü'ne tekneyle 15 dakikada varılabilecek olan Mila's Daphne Peninsula'ya ulaşmak için havadan, karadan ve denizden her türlü ulaşım mümkün olacak. Ayrıca, Mila's Daphne Peninsula'daki konut sahipleri otelin sunduğu bütün olanaklardan faydalanabilecek.


Proje kapsamında konut blokları tasarlanırken, içerisindeki 4 dairenin de kişiye özel mekanlar olmaları hedeflendi. Her biri bağımsız birer konut bloğu olan yapılarda yer alan bahçe dubleksleri, bahçe kullanım alanları ve galerili salonlarında tasarlanan yüksek tavanlı cam cephelerinin hepsinde deniz manzarası hakim. Üst katlarda ki teras daireler ise, tüm daireyi çevreleyen 50 metrekarelik geniş teraslarıyla bütün yarım adaya hakim kuşbakışı manzara sunuyor.


Yarımadanın uç noktasına en kayalık bölgesinde konumlanan Villa Stone, MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan için tasarlandı. Yapı, arazi üzerindeki 3 metre yüksekliğinde ve yaklaşık 100 metrekare taban alanındaki bir kayanın yanından başlayarak, etrafında dolaşıp üstünde biten farklı bir tasarıma sahip. Murat Akdoğan, "Mila's Daphne Peninsula projemiz satışa çıkarken, ben aslında kendime 72 komşu arıyorum" dedi.


Ege denizi kıyısında, yarımada üzerinde planlanan Mila's Daphne Peninsula'nın, Bodrum Havaalanı'na 14 kilometre uzaklıkta. İHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER