Anasayfa >

Yeni Projeler >

Mila’s Daphne Peninsula satışa çıktı!

Mila’s Daphne Peninsula satışa çıktı!

13 Mayıs 2015 Çarşamba, 09:24:32
Mila’s Daphne Peninsula satışa çıktı!
MYC Partner'ın Bodrum projesi Mila’s Daphne Peninsula bugün satışa çıktı...

MYC Partner tarafından Mila’s Daphne Peninsula projesi Bodrum’da inşa ediliyor. Toplam 72 konuttan meydana gelen Mila’s Daphne Peninsula projesi 81 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Otel ve konut olarak tasarlanan Mila’s Daphne Peninsula projesinde 41 bin metrekarelik konut alanı bulunuyor. 18 konut bloğuna yer verilen Mila’s Daphne Peninsula Bodrum projesinde konutların tamamı deniz manzarası görüyor.

Mila’s Daphne Peninsula Bodrum fiyatları 545 bin dolardan başlıyor.

 

Mila’s Daphne Peninsula Bodrum sosyal olanakları arasında; golf sahası, çocuk oyun alanları, restoran, kafe, bar, fitness center, çocuklar ve yetişkinler için yüzme havuzu, sosyal tesis, basketbol sahası, tenis kortu ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

 

 

Avrupa’nın parlayan gümüşü Mila’s Daphne Peninsula Bodrum

MYC Mila’s Daphne Peninsula Bodrum projesinde konut bloklarının her biri bağımsız olarak dizayn ediliyor. Her blokta bahçe dubleksi, teras dairelere yer verilen Mila’s Daphne Peninsula Bodrum satışa çıkmadan Avrupa Birliği’nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen A’Design Awards’da Gümüş ödülün sahibi oldu.

 

 

Vitality Luxury Hotel konforu

Mila’s Daphne Peninsula projesinde Luxury Hotel’de bulunuyor. 122 yatak kapasiteli Vitality Luxury Hotel’de A La Carte  restoran, bar, SPA, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, deck, çimen ve kumsal güneşlenme alanlarına yer veriliyor. Mila’s Daphne Peninsula projesinde konut sahibi olanlar ise otelin tüm imkanlarından faydalanabiliyor.

 

Mila’s Daphne Peninsula teslim tarihi

Mayıs 2017’de konut teslimlerinin yapılması planlanan Mila’s Daphne Peninsula Bodrum projesi Havalimanı’na 14 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

 

 

Mila’s Daphne Peninsula İletişim

Detaylı bilgi için tıklayınız!

 

 

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER