Anasayfa >

Yeni Projeler >

Propa İnşaat’tan Kartal’da yeni karma proje!

Propa İnşaat’tan Kartal’da yeni karma proje!

29 Nisan 2015 Çarşamba, 11:04:01
Propa İnşaat’tan Kartal’da yeni karma proje!
Propa İnşaat Kartal Yakacık’ta karma bir proje yapmaya hazırlanıyor. Propa Kartal projesi 150 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor…

Propa İnşaat İstanbul Zincirlikuyu’dan sonra Kartal Yakacık’ta da karma bir proje yapmak için kolları sıvadı. 150 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilecek olan Propa Kartal projesi Yakacık Volf Fabrikası’nın olduğu araziye inşa ediliyor.

 

 

 

42 milyon TL arsa maliyeti olan Propa Kartal projesi 8 bönüm alan üzerinde yükseliyor. Tek bloktan meydana gelen Propa Kartal projesinin Eylül ayında inşaat çalışmalarının başlaması hedefleniyor. 24 ay sonra tamamlanması planlanan Propa Kartal projesi 300 butik konut ve 4 bin metrekarelik ticari alanlardan meydana geliyor.

 

 

 

 

2 yeni proje yolda

 

Propa İnşaat, görüşmelerini sürdürdüğü Levent ve Kağıthane Piyalepaşa’da bulunan yerlerden netice alındığında bu bölgelere de konut ve ofis projeleri yapmayı hedefliyor. 100 milyon TL'lik gayrimenkul stokları bulunan Propa İnşaat ulaşım ağlarının bulunduğu lokasyonlarda projeler geliştirmeye önem veriyor.

 

 

Propa İnşaat İletişim

Tel: 0212 347 02 89

Detaylı bilgi için tıklayınız!

 

PINAR BAYRAKDAR / htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER