Anasayfa >

Yeni Projeler >

Mayıs 2015’te yeni satışa çıkacak konut projeleri!

Mayıs 2015’te yeni satışa çıkacak konut projeleri!

28 Nisan 2015 Salı, 14:31:09
 Mayıs 2015’te yeni satışa çıkacak konut projeleri!
Mayıs 2015’te yeni satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldık. İşte lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile yeni satışa çıkmaya hazırlanan o konut projeleri…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


HT emlak takipçilerini fırsatlarla buluşturmaya devam ediyoruz.  Bu haberimizde lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile Mayıs 2015’te yeni satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldık.

 

Fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor 1 milyona kadar çıkıyor

Fiyat aralığı oldukça geniş. Hemen her bütçeye uygun alternatif mevcut. Öyle ki 199 bin TL’ye de daire var 1 milyon TL’ye de… Karar sizin. İşte Mayı 2015’te yeni satışa çıkacak o konut projeleri…

 

 

Ataköy Selenium Retro’da metrekaresi 7 bin 900 TL. 13 Mayıs’ta satışta
Selenium Retro projesi Ataköy’de Aşçıoğlu Grup tarafından inşa ediliyor. 2 blokta toplam 394 konuttan oluşan Ataköy Selenium Retro projesinde 1+1 daireler yer alıyor. Ataköy Selenium Retro fiyatları ise metrekare bazında 7 bin 900 TL’den başlıyor. Selenium Retro Ataköy projesinde resmi satışların 13 Mayıs’ta başlaması planlanıyor.  Aşçıoğlu Selenium Retro Ataköy projesinde konut teslimlerinin ise Eylül 2017 yılında yapılması planlanıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

İstanbul Inn levent 8 Mayıs’ta görücüye çıkıyor
Ünal İnşaat ve Özler İnşaat ortaklığında Levent’te hayata geçirilen İstanbul İnn Levent projesi 8 Mayıs’ta görücüye çıkmaya hazırlanıyor. 200 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen İstanbul in Levent projesi 5 bloktan meydana geliyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

Kozyatağı Plus Life ‘ta 1 milyon TL’den başlıyor
Medel Yapı tarafından Kozyatağı’nda hayata geçirilen Plus Life projesi 19 katlı tek blokta toplam 75 konuttan oluşuyor. Mayıs ortalarında resmi satışların başlaması planlanan Kozyatağı Plus Life fiyatları ise ortalama 1 milyon TL civarında.  Medel Yapı Plus Life Kozyatağı projesinde konut teslimlerinin ise Mayıs 2016’da yapılması planlanıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

Dap Yapı Adam Kule’de 199 bin TL. 14 Mayıs’ta resmen satışta
Dap Yapı tarafından Maltepe Dragos’ta hayata geçirilen Adam Kule projesi Maltepe’de eski Tekel fabrikası arazisi üzerinde yükseliyor. Ön satış süreci devam eden Dap Yapı Adam Kule projesinde resmi satışların 14 Mayıs’ta başlaması planlanıyor. Dap Yapı Adam Kule fiyatları 199 bin TL’den başlıyor. Adam Kule Dap Yapı projesinde home ofis ve rezidans seçenekleri yer alıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız

 


İş GYO Nef Topkapı projesinde geri sayım başladı
İş GYO ve Nef ortaklığında Topkapı’da inşa edilen projede ön talep toplama süreci devam ediyor. Mayıs ayında resmi satışların başlaması planlanan İş GYO Nef Topkapı projesi 3 bin 540 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 3 bin 540 birimden meydana gelen İş GYO Nef Topkapı projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneği bulunuyor. İş GYO Nef Topkapı ‘da teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER