Anasayfa >

Yeni Projeler >

Mogan manzaralı 54 dönüme 850 konut! Yeni proje!

Mogan manzaralı 54 dönüme 850 konut! Yeni proje!

27 Nisan 2015 Pazartesi, 15:31:01
Mogan manzaralı 54 dönüme 850 konut! Yeni proje!
Bu yılın ortalarında başlaması planlanan ‘Kent İncek' projesi kapsamında lüks ve yüksek standartlı 5 farklı tipte 850 konutun 54 dönümlük arazi üzerine inşa edilmesi için ilk adım atıldı...


BESA Grup, Ankara'nın yeni yaşam merkezi olarak adlandırılan İncek'te 850 adet konuttan oluşan ‘Kent İncek' projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 54 dönüm arazi üzerine inşa edilecek olan konutların manzarası Mogan Gölü olacak.


‘Kent İncek' adı verilen proje, Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan'ı Salih Bezci ile Kent İncek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan'ı Suat Işık arasında imzalanan sözleşmeyle hayata aktarılacak.


Dev projede yer alacak olan 1+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konutlar özel peysaj alanları ile de dizayn edilerek konut sahipleri doğayla iç içe bir yaşama kavuşacak.


İmza töreninde konuşan Besa Grup Yönetim Kurulu Başkan'ı Salih Bezci; Yaklaşık 40 yıldan bu yana Ankara'da modern ve kaliteli kentleşmeye imza attıklarını, Kent İncek projesi ile Ankara'ya yeni bir proje daha kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.


Bezci, konuşmasında:" Uzun yıllar iş hayatına kolaylık sağlayan iş merkezlerinin yanında, yaşam standartlarını yükselten konutları da hayata geçiriyoruz. Yeni yaşam alanları sunmak, konuttan ötesini, en kaliteli şekilde vermek için çalışıyoruz" derken, ‘Kent İncek' projesinin de Besa'nın sürdürdüğü kalite anlayışına yansıdığını ifade etti. DHA

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER