Anasayfa >

Yeni Projeler >

Avcılar Toya Vista’da 120 aya varan taksitle!

Avcılar Toya Vista’da 120 aya varan taksitle!

24 Nisan 2015 Cuma, 10:31:09
 Avcılar Toya Vista’da 120 aya varan taksitle!
Avcılar Toya Vista’da 120 aya varan taksitle konut satışları gerçekleştiriliyor. Toya Vista’da yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Toya Yapı tarafından Avcılar’da inşa edilen Toya Vista’da son fırsatlar. Toya, az sayıda dairenin kaldığı seçkin projeden ev sahibi olmak isteyenleri, yüzde 10 peşinat ve  120 aya varan uygun kredi oranlarıyla konut sahibi yapıyor.

Toya Yapı’nın Avcılar’ın merkezinde inşa ettiği modern mimari yapısı ile dikkat çeken, denizin ve gölün doğal güzelliğinin birleştiği ve yaklaşık 4 bin metrekare yeşil alanda konumlanan Toya Vista’da yaşam başladı.

 

 

Sınırlı Sayıda Dairelere Cazip Ödeme Kolaylıkları

Toya Vista merkezi konumu ve ödeme avantajları ile tercih edilirken, dairelerin tapuları teslim anında hemen veriliyor. Lokasyon değeri, projenin merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, deniz ve göl manzarası, malzeme kalitesi gibi pek çok özellik ile ayırd edilen proje aileler tarafından büyük ilgi ve talep görüyor.

 

Aile yaşantısına göre geliştirilen Toya Vista’da az sayıda kalan dairelere sahip olmak isteyenler, yüzde 10 peşinat ve 120 aya varan uygun kredi oranlarıyla konut sahibi olma imkanı yakalıyor. Toya Vista’da dairelerin fiyatları 416.000 TL’den başlıyor.

Avcılar, Bahçelievler, Küçük Çekmece bölgesinde yaşayanların ve ailelerin de yoğun ilgi gösterdiği Toya Vista’da 112 m² ile 162 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 konforlu daireler bulunuyor.

Önde deniz, arkada göl manzarası ve gün ışığından en verimli şekilde yararlanılabilen alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumlarının hemen yanındaki merkezi lokasyonu ile Toya Vista, metrobüs durağı ve E-5 karayoluna yakınlığı, Avcılar İDO iskelesine 5 ve Atatürk Havaalanı’na 10 dakikalık mesafesiyle konforlu ve güvenilir bir yaşam sunuyor.

Deniz ve göl manzarasının ayakların altına serildiği 15’inci katta konumlanan sosyal tesislerde fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi sağlıklı yaşam için tüm imkanlar sunuluyor.  Toya Vista sakinleri, kafeterya, çocuk oyun parkı, çok amaçlı basketbol ve futbol sahası, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanlarıyla yaşama alanlarından uzaklaşmadan huzurlu ve hoşça vakit geçirme imkanına sahip olacak.

 

 

Ticari Birimlere Yoğun İlgi

Toya Vista’da ticari alanların kiralamasında da sona yaklaşıldı. Lokasyon özellikleri ve nüfus yapısı ile yoğun ilgi gören ticari alanlara ilişkin detaylı bilgi için  www.toyayapi.com web sitesi ziyaret edilerek  “Kiracı Talep Formu” doldurulabilir  ya da  0212 590 90 06 numaralı satış ofisinden bilgi alınabilir. 

 

 

Ulaşım kolaylığı

E-5'e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Toya Vista sakinleri günümüzün en büyük problemi ulaşım sorununu yaşamıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER