Anasayfa >

Yeni Projeler >

Work UP ve Loft UP Ataşehir satışta!

Work UP ve Loft UP Ataşehir satışta!

22 Nisan 2015 Çarşamba, 12:25:25
 Work UP ve Loft UP Ataşehir satışta!
Tatar Yapı İstanbul Finans Merkezi’nde hayata geçireceği iki yeni projesinin tanıtımını yaptı. İşte Work UP ve Loft UP projelerinin detayları…

Tatar Yapı’nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi bölgesinde hayata geçireceği iş merkez - home office  - Loft konseptli projelerinin ilk halkası Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50, 22 Nisan Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında lanse edildi. Mimarisiyle öne çıkan projeler 7,60 metrelik tavan yüksekliğiyle loft konseptinde çıtayı yukarıya çekerken, gayrimenkul sektörüne de yeni bir nitelik kazandıracak.

 

İstanbul Finans Merkezi’ne komşu bir konumda Tatar Yapı tarafından hayata geçirilen Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50 projeleri Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı.

 

Tatar Yapı’nın İstanbul Finans Merkezi bölgesinde inşasına başladığı projelerin ilki olan Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50  projeleri bölgede estetik bir sembol olarak konumlanıyor.

 

Benzersiz mimarisi ve donatılarıyla birçok ayrıcalığı bünyesinde barındıran Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50 projelerinin tamamı loft konseptte Home – Office daireler ve iş merkezi - ofislerden oluşuyor.

 

Sizin eviniz kaç metreküp?

 

Loft daire konseptini yeniden tanımlayan Tatar Yapı, İstanbul Finans Merkezi bölgesindeki projelerinde 7,60 metrelik tavan yüksekliğiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir de söylem kazandırıyor. Tatar Yapı, konut-ofis ve iş merkezi projelerinde esas alınan metrekare hesabına ek olarak; loft konsepte dairelerde metreküp hesaplamalarıyla sorgulayarak geniş ve ferah yaşam alanlarını öne çıkarıyor.

 

Tatar Yapı, konut-ofis ve iş merkezi alanlarında genişliğin yalnızca yatay bir düzlemde hesaplanmaması gerektiğine, tavan yüksekliğinin de büyük önem taşıdığına dikkat çekiyor. Bu anlamda hayata geçirilen Loft Up/7.60  projesinde de 143 metrekare genişliğindeki en küçük dairede sunulan gerçek yaşam alanı 543 metreküp olarak belirleniyor.

 

Finans merkezi bölgesine 190 milyon dolarlık proje

 

Tatar Yapı, 2 milyon metrekare planlama alanına sahip İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumdaki yatırımlarıyla bölgeye 190 milyon dolar değerinde projelerle büyük katkı sağlıyor. Tüm bölgede, 40 bin metrekare alan üzerinde iş merkezi- plazalar, 45 bin metrekare alanda ise Home – Office konutlar inşa edecek Tatar Yapı, toplamda 85 bin metrekare üzerinde loft konseptli projeler geliştiriyor.

 

Tüm projelerini 2017 yılına kadar tamamlamayı hedefleyen firma, bölgedeki yatırımlarının ilk halkası olarak Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50  ile 190 milyon dolarlık projelere imzasını atıyor.

 

Otel konforunda hizmetler sunulacak

 

Estetik ve lüks detaylarla donatılan, 7,60 metre tavan yüksekliğine sahip 6 adet serisi hedeflenen Loft Up/7.60 projesinde 140 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen loft daireler yer alıyor. Firmalara özel alternatif çözümler sunan, 5.50 metre tavan yüksekliğine sahip 25 adet serisi hedeflenen Work Up/5.50 projesinde ise toplam 1.400 metrekare ofis alanı yer alıyor. Her iki projede de çift katlı özel otoparklar ve ayrıcalıklı concierge hizmetleri sunuluyor.

 

Benzersiz donatıları ve eşsiz mimarisiyle bölgede özel bir yer edinen Loft Up/7.60 projesinde metrekare fiyatı 6 bin TL’den, Work Up/5.50   projesinde ise metrekare fiyatı 5 bin TL’den başlıyor.

 

İstanbul Finans Merkezi’ne 5 dakikalık mesafede konumlanan Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50  projeleri, şehrin yeni finans merkezinin en seçkin iş ve yaşam alanlarından olacak.

 

Lansman dönemine özel olarak belirlenen fiyatlarla birlikte alternatif ödeme planları da oluşturuldu. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla ticari ve konut kredisi kullanılabilen Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50 , yatırım açısından bölgenin en dikkat çeken projelerinden.

 

Tatar Yapı, turizm sektöründe ki hedeflerini Tatar İstanbul Otelcilik firması ile koordine ederken, bölge de Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50  projelerinin yanı sıra kendi alanında profesyonel hizmet veren, uluslararası business otel zinciri ile anlaşma sağlayarak, 183 odalı projesinin de çalışmalarını hızlandırmıştır.

 

Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50  projelerin de yaşamınıza ayrıcalık katacak concierge hizmetlerinin profesyonel alt yapı ve logistik desteğini kendi bünyesinde işleteceği business otel desteği ile sağlayacaktır.

 

TÜM PROJELERİ KENDİ ARSASI ÜZERİNDE YÜKSELİYOR

 

Tatar Yapı, şirket prensipleri gereği tüm projelerini kendi arsaları üzerinde geliştiriyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi bölgesinde gerçekleştireceği projeleri de yine kendi arsaları üzerinde inşa ediyor.

 

Projelerinin tüm aşamalarında tek yetkili ve finansman konumunda olma özelliğini sürdüren Tatar Yapı, geçmişteki projelerinde olduğu gibi yeni projelerinde de bu çalışmasını sürdürecek.

 

İnşa çalışmalarının başladığı projelerde, Loft Up/7.60  teslimi mart 2016 olarak belirlenirken, Work Up/5.50 teslimi ise ekim 2015 olarak planlandı.

 

 

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER