Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ömerli Kasaba Evleri 3.etap satışta!

Ömerli Kasaba Evleri 3.etap satışta!

20 Nisan 2015 Pazartesi, 12:31:56
Ömerli Kasaba Evleri 3.etap satışta!
Ömerli Kasaba Evleri 3.etap satışa çıktı. Büyüklükleri 123 ile 529 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Ömerli Kasaba Evleri fiyatları ise 715 bin TL’den başlıyor…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Altıhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat tarafından Ömerli’de inşa edilen Kasaba Evleri 3.etap satışa çıktı.


Toplam 156 konuttan oluşan Ömerli Kasaba Evleri 3.etapta, büyüklükleri 123 ile 529 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Normal daire ve villa seçeneklerinin yer aldığı Kasaba Evleri Ömerli fiyatları ise şöyle;

•    En küçük daire (1+1) 715 bin TL’den
•    En büyük daire (3+1) 1 milyon 125 bin TL’den
•    En küçük villa  (4+1) 1 milyon 645 bin TL’den
•    En büyük villa (6+1) 3 milyon 900 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Ömerli Kasaba Evleri projesinde kalan konut bedeli ise 24 ay 0 faizle taksitlendiriliyor. Banka kredisi ile 120 aya kadar taksit imkanın sunulduğu Kasaba Evleri 3.etap projesinde kişiye özel farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Kasaba Evleri 3.etap örnek daireleri için tıklayınız

 

4. ve 5.etap da yolda
Bir ve ikinci etaptan sonra üçüncü etabı da satışa çıkardıklarını belirten, İş Altınhas Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tanes, 3.etabın ardından 4 ve 5.etaba da start vereceklerini söyledi.

850 konutluk bir kasaba olacak
Kasaba Evleri’nin 4. ve 5.etaplarının tamamlandığında toplam 850 konuta ulaşacağını belirten Tanes, “Kasaba Evlerinin birinci etabı Mart 2003’te ikinci etabın ise Temmuz 2004’te tamamlandı. Şu an 280 aile kasabada yaşıyor. 4.ve 5.etaplarımızda tamamlandığında Kasaba Evleri toplam 850 konutluk bir proje olacak” diye konuştu.


Kasaba Evlerinin ilk etabını metrekaresi bin 700 dolardan satışa çıkardıklarını hatırlatan Tanes, bugün ikinci elde bu rakamın 4 bin 500 dolara ulaştığını söyledi. Kasaba Evleri 3.etapta metrekare birim fiyatlarının ise 3 bin dolar olduğuna dikkat çeken Turgay Tanes,”Bu bizim lansmana özel fiyatlarımız. Proje tamamlandığında rakamlar bir ve ikinci etabı kat ve kat geçecek”dedi.

Ömerli’nin değerine değer katacak
Kasaba Evleri 3.etabı 17-18 ay gibi bir sürede bitirmeyi hedeflediklerini söylene Tanes, proje Ömerli’nin değerini daha da artıracak şeklinde konuştu.

Emlak sektörüne geçici olarak girmedik
Bugüne kadar emlak sektöründe hiç bulunmadıklarını belirten İş Altınhas Yönetim Kurulu Başkan Vekili İmam Altınbaş, “Biz Altınbaş Holding olarak bugüne kadar geçici hiçbir işte bulunmadık. Emlak sektöründe de geçici olmayacağız. Sadece Kasaba Evleri’nin 3.etabı için sektöre girmedik. Bundan sonra yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu.

Altınbaş, ““90 yıllık bankacılık geleneğini arkasına alan Türkiye İş Bankası A.Ş’nin iştirakleri ve yatırımda 60 yıllık birikime sahip Altınhas Holding ortaklığında kurulan İş Altınhas birlikteliğinden doğan güç, Kasaba projesinin yeni etabının sağlam ve güvenilir temellerini atıyor. Bu deneyimlerin bir araya gelmesi hem güvence seviyesi, hem yatırım değeri hem de ihtiyaç duyulan yaşam konseptinin gerçeğe dönüşmesini sağlayacaktır” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER