Anasayfa >

Yeni Projeler >

Elit Yapı’dan Ankara’ya yeni proje: Elit Manzara!

Elit Yapı’dan Ankara’ya yeni proje: Elit Manzara!

15 Nisan 2015 Çarşamba, 11:31:38
Elit Yapı’dan Ankara’ya yeni proje: Elit Manzara!
Elit Yapı Ankara’da hayata geçirecekleri yeni projesi Elit Manzara için düğmeye bastı…

Elit Royal Residence ile Başkent’i “butik residence” konseptiyle tanıştıran Elit Yapı, bir kez daha Ankara’nın gözde lokasyonu Beytepe bölgesini tercih etti.

Elit Yapı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, geleceği oldukça parlak olan Beytepe’de “elit yaşamın” kapılarını açtıklarını ifade ederek, “Beytepe şu an Ankaralı konut alıcısının en fazla tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. Biz de Elit Royal Residence ile bölgedeki bu gelişime önemli bir katkı sağladık. Beytepe’de yaşamın başladığı ilk projelerden birine imza atmanın gururuyla yeni projemizin startını verdik” dedi.

Yıldızhan, “Elit Manzara” ismini verdikleri yeni projelerinin, Beytepe’de kaliteli ve konforlu yaşamı manzarayla bütünleştireceğini belirterek, şunları söyledi:

“Yaklaşık 27 yıldan bu yana sektörde hizmet veren bir firma olarak, bugüne kadar elde ettiğimiz tecrübelerimizi ‘Elit Manzara’ya yansıtacağız. Elit Manzara karma bir proje olacak. Kule, alçak kat ve bahçe katından oluşacak projemizde toplam 119 konuta yer veriyoruz. İsminden de anlaşılacağı gibi, projede konutlarımız muhteşem bir manzarayla bir arada olacak. ‘Elit Manzara’nın Beytepe’ye çok yakışacağına inanıyoruz.”

Ayrıntılı bilgi için:

Ceren İlbaşı

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER