Anasayfa >

Yeni Projeler >

75 yıllık pırlantacı Relux markasıyla inşaat sektörüne girdi!

75 yıllık pırlantacı Relux markasıyla inşaat sektörüne girdi!

13 Nisan 2015 Pazartesi, 12:36:36
75 yıllık pırlantacı Relux markasıyla inşaat sektörüne girdi!
1940 yılında bu yana altın ve pırlanta sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding, “Relux”markasıyla inşaat sektörüne giriş yaptı. Ümraniye Relux RSO 50 ile Ataşehir Relux RFF 35 projelerini satışa sunan firma bu yıl Topkapı ve Bodrum’da yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

1940 yılından bu yana kıymetli madenler sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding, Relux markasıyla inşaat sektörüne girdi.


Başta Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, İtalya, Almanya, İngiltere ve Ispanya’nında aralarında bulunduğu 30’dan fazla ülkeye takı ihracatı yapan Altunbuken Holding, 25 yıldır taahhüt işleriyle faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe Relux markası ile proje üretecek.
Ümraniye Relux RSO 50 Suit&Office ve Ataşehir Relux RFF 35 Finance Flats’ı satışa çıkaran firma, bu yıl içinde Topkapı ve Bodrum’da 2 yeni projeye daha start vermeye hazırlanıyor.


2’si satışta 2’si de yolda
25 yıldır gayrimenkul sektöründe Altunbüken markası ile faaliyet gösterdiklerini söyleyen Altunbüken Holding ve Relux Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken, “25 yıldır inşaat sektöründe taahhüt işleri yapıyoruz. 2013 yılında markalaşmaya karar verdik ve Relux markası ile inşaat sektöründe iddialı bir giriş yaptık. Relux markalı 2 projemizi satışa çıkardık, bu yıl içinde 2 yeni projeyi daha satışa çıkarmayı hedefliyoruz. Yeni projelerden biri Topkapı’da E-5 üzerinde 10 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 55 bin metrekare karma kullanımlı projenin bu yıl satışına başlamayı planlıyoruz. Bodrum Mazı’da konumlanan Relux Marina&Spa projemiz ise 120 yat kapasiteli marina, otel ve 110 adet villadan oluşuyor” dedi.


Lokasyonla rekabet edeceğiz
Birçok sektörde eski karların kalmadığına dikkat çeken Cem Altunbüken, gayrimenkul hala yıldızı parlayan sektörler arasında yer alıyor dedi.  Relux markasıyla şehrin merkezinde iddialı projeler üretmeye devam edeceklerini belirten Altunbüken, “Her yerde küçük-büyük hacimli birçok proje yapılıyor. Yoğun bir rekabet ortamı var. Artık eskisi gibi “ne yaparsam satırım” diyemeyiz. Biz de şehrin merkezinde projeler üreterek lokasyonumuzla rekabet edeceğiz. Merkezi lokasyonlar hem krizden daha az etkileniyor hem de buralarda yatırımın geri dönüş süresi daha az” ifadesinde bulundu.

 


Ümraniye Relux RSO 50 Suit&Office’te metrekaresi 10 bin TL
Ümraniye Relux RSO 50 Suit&Office projesi Ümraniye Tepeüstü’nde 12 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Ofis konseptiyle tasarlanan Ümraniye Relux RSO 50 Suit&Office projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL’den başlıyor. Ümraniye Relux RSO 50 Suit&Office projesinde teslimlerin ise 2016 yılında yapılması planlanıyor.

 

 

Relux RFF 35 Finance Flats finansın merkezinde

Ataşehir Relux RFF 35 Finance Flats projesi Ataşehir Finans Merkezi’ne 1 dakikalık mesafede yükseliyor. 78 adet rezidanstan oluşan Ataşehir Relux RFF 35 Finance Flats projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. 2016 yılının ortalarında tamamlanması planlanan Relux RFF 35 Finance Flats Ataşehir projesinde metrekare birim fiyatları 5 bin TL’den başlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER