Anasayfa >

Yeni Projeler >

Uğur Dumankaya: Kendimize fazla güvenmişiz; ama…!

Uğur Dumankaya: Kendimize fazla güvenmişiz; ama…!

08 Nisan 2015 Çarşamba, 14:13:39
 Uğur Dumankaya: Kendimize fazla güvenmişiz; ama…!
Uğur Dumankaya projelerin teslimlerinde yaşanan gecikmeden dolayı müşterilerden özür dileyerek, “Kendimize fazla güvenden olsa gerek eksikliğimizi görememişiz. Ama hatamızı fark ettik düzeltmek için uğraşıyoruz. Bundan sonra böyle sıkıntılar yaşanmayacak” dedi…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


Dumankaya Flex Office Bahçeşehir görücüye çıktı. 32 katlı bloktan oluşan Dumankaya Flex Office Bahçeşehir projesinde toplam 321 home ofis yer alıyor.


Stüdyo, 1+1 ve 2+1 home ofis seçeneklerinden oluşan Dumankaya Flex Office Bahçeşehir fiyatları ise şöyle;
38-47 metrekare stüdyo daireler 119 bin TL’den
62-85 metrekare 1+1 daireler 164 bin TL’den
88-147 metrekare 2+1 daireler 240 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Dumankaya Flex Office Bahçşehir projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor.


Lansman öncesi yüzde 60’ı satıldı
Toplantıda konuşan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Flex Office Bahçeşehir projesininin lansman öncesi yüzde 60’ını sattıklarını söyledi. Uğur Dumankaya, “100 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Dumankaya Flex Office Bahçeşehir projemizin lansman öncesi yüzde 60 satışı gerçekleşti. Bu satışın yüzde 55’ini yabancılar oluşturuyor” dedi.


Hedef yıl sonuna kadar 600 milyon TL ciro
2015 yılının ilk 3 ayında toplam 116 milyon TL satış yaptıklarının altını çizen Uğur Dumankaya”Geçen yıla oranlar satışlarımız yüzde 19 oranında arttı. Hedefimiz yılsonuna kadar 600 milyon TL” diye konuştu.


Kendimize fazla güvenmişiz...
Dumankaya projelerinde yaşanan teslimlerdeki gecikmelerden dolayı müşterilerden özür dileyen Uğur Dumankaya, “Biz Dumankaya olarak çok iyi bir organizasyona sahip olduğumuzu düşünüyorduk ama öyle değilmiş. Kendimize fazla güvenmeden dolayı sanırım bunu göremedik. Ama artık hatamızı anladık. Sistemde sıkıntı var. Organizasyonumuzu değiştireceğiz. Hatamızı gördük ve düzeltmek için çabamız var” ifadesinde bulundu.  


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER