Anasayfa >

Yeni Projeler >

Sur Yapı 2 yeni projeyi satışa sundu!

Sur Yapı 2 yeni projeyi satışa sundu!

26 Mart 2015 Perşembe, 15:24:29
Sur Yapı 2 yeni projeyi satışa sundu!
Sur Yapı biri Güneşli diğeri ise Sultanbeyli’de olmak üzere 2 yeni projeyi satışa sundu. İşte Güneşli Mirage Rezidans ve Sultanbeyli Sur Yapı İlkbahar projesinin detayları…


1992 yılından bu güne birçok prestijli projeye imza atan Sur Yapı, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki yeni projesi ile 2015 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Güneşli’de yer alan Mirage Rezidans ve Sultanbeyli’de yer alan Sur Yapı İlkbahar projeleri, Sur Yapı güvencesiyle inşa ediliyor.

 


Sur Yapı Mirage Rezidans’ta “Prestij Tarz Kazandı“
Şehirli ve dinamik bir yaşam vaat eden Mirage Rezidans, 300 milyon TL’lik yatırım ve 73 bin 700 m²’lik toplam inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. 17 katlı 3 bloktan oluşan projede ayrıca 60 mağazalık bir alışveriş caddesi de bulunuyor. 342 rezidansın yer aldığı Mirage Rezidans, sakinlerine rezidans yaşamının rahatlığını, konforunu ve avantajlarını sunuyor.


Modern mimarisiyle dikkat çeken Mirage Rezidans projesinde ayrıca yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor.  Atatürk Havalimanı’na, TEM otoyoluna ve metro, metrobüs gibi toplu ulaşım ağlarına yakınlığı, Basın Ekspres yoluna cepheli ve Metro Gross markete komşu konumu ile Mirage Rezidans, değerli bir lokasyonda yer alıyor. İş merkezlerinin ve ünlü otellerin yer aldığı bölge, ikinci Maslak olarak da adlandırılıyor.


Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Yatırım değeri sürekli yükselen ve hızla gelişen Güneşli bölgesinde yeni bir projeye daha başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Daha önce inşa ettiğimiz ve gördüğü büyük ilgi ile kısa zamanda satışını tamamladığımız Corridor Rezidans ve Çarşı projemizden sonra bölgede yeni bir proje daha geliştirme kararı aldık.  Mirage Rezidans, TEM otoyoluna, Atatürk Havalimanı’na, E-5 karayoluna ve metro istasyonlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Mirage Rezidans ayrıca yapılması planlanan Ataköy-İkitelli raylı toplu taşıma sisteminin Evren-Güneşli ve Mimar Sinan metro istasyonlarının hemen yanı başında yer alıyor. Bu sayede projenin kısa vadede büyük bir yatırım fırsatına dönüşeceğini düşünüyoruz” dedi.


Mirage Rezidans’da 58 metrekare ile 234 metrekare arasında değişen farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan rezidansların fiyatı 340 bin TL ile 1 milyon 340 bin TL arasında değişiyor. Projede lansmana özel bu fiyatlar üzerinden %10 indirim fırsatı sunuluyor. Geniş teraslı 3+1 daireler ve kapalı mutfaklı 2+1 dairelerin yoğun olduğu Mirage Rezidans aileler için konforlu bir yaşam imkanı sağlıyor. Ayrıca 31 farklı metrekare seçeneği ile Mirage Rezidans, konut alıcılarına farklı alternatifler sunuyor.

 

 


Sur Yapı İlkbahar’la “Her Mevsim, Tek Mevsim”
Sur Yapı’nın 250 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Sur Yapı İlkbahar projesi ise Anadolu yakasının gelişen yüzü Sultanbeyli’de yükseliyor. Kuzey ormanlarına, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelerine yakınlığıyla öne çıkan Sur Yapı İlkbahar, aynı zamanda yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. Sur Yapı İlkbahar sakinleri, TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara da kolaylıkla ulaşabilecek. 3. köprünün hayata geçmesiyle birlikte ise Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş hattı ile 3. havalimanının bağlantı güzergâhlarına entegre ulaşım sağlayabilecek. Ayrıca Sur Yapı İlkbahar projesi, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarının çok yakınında bulunacak.
Sur Yapı İlkbahar projesi, eşsiz peyzajıyla doğa ile uyum içinde bir yaşam vaat ediyor. Kiraz, elma, erik ve zeytin ağaçlarından oluşan meyve bahçelerinin bulunduğu İlkbahar projesinde, her mevsim rengarenk açan çiçekler yer alıyor. Geniş yeşil alanlarıyla dikkat çeken proje, uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, kitap okuma ve dinlenme alanları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.  


Sur Yapı İlkbahar, toplam 57 bin 668 m²’lik inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. İki etaptan oluşacak olan projenin ilk etabında 5 blokta 304 konut yer alıyor. İkinci etabında ise 200 konutun bulunacağı Sur Yapı İlkbahar’da, fiyatlar 185 bin TL ile 860 bin TL arasında değişiyor. Lansmana özel bu fiyatlar üzerinden %10 indirim fırsatının sunulduğu Sur Yapı İlkbahar’da, 51 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire seçenekleri bulunuyor. Projede ayrıca bahçeli, dubleks ve geniş teraslı daireler dikkat çekiyor.


Sosyal tesisleri, spor alanları, çocuk parkları, çardakları ve süs havuzlarıyla evden uzaklaşmaya gerek kalmadan her türlü aktivitenin gerçekleştirilebileceği proje, az katlı ve yatay mimarisiyle de avantaj sağlıyor.


Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sur Yapı ilkbahar projesi ile ilgili “Anadolu yakasının gelişmekte olan bölgesi Sultanbeyli’de ikinci projemizin yapımına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Sur Yapı İlkbahar projesi, tam bir yaşam kompleksi olma özelliği taşıyor. Aileler, çocuklar, gençler için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü İlkbahar Projesi, kuzey ormanları, 3. köprü ve TEM otoyoluna yakınlığı ve hemen yanı başında inşa edilen ve birkaç ay içinde hizmete girecek olan Sultanbeyli Devlet Hastanesi ile bulunduğu bölgeye değer katıyor” dedi.


Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında gerçekleştirdiği yeni yatırımlarla tüketicilerine avantajlı ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan Sur Yapı, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER