Anasayfa >

Yeni Projeler >

Sky Bahçeşehir yüzde 25 prim yapacak!

Sky Bahçeşehir yüzde 25 prim yapacak!

27 Şubat 2015 Cuma, 10:29:05
Sky Bahçeşehir yüzde 25 prim yapacak!
100 milyon dolarlık yatırım bedeline sahip Sky Bahçeşehir projesi tamamlandığında yüzde 25 prim yapacak...

Yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan Sinan Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir ile yatırımlarına bir yenisi daha ekledi. Sapanca’da yaptığı lüks villa projeleriyle 152 adet villa inşa eden Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi ile 100 milyon dolarlık yatırım kapasitesine ulaştı.

 

Sinan Gayrimenkul Genel Müdürü Abdullah Alrashdan, gayrimenkul sektörünü ve yeni projeleri Sky Bahçeşehir’i değerlendirdi.

 

 

Gayrimenkul Sektörüne Katkı Sağlamak İstiyoruz

 

Abdullah Alrashdan; ‘Sapanca’da inşa ettiğimiz villa projeleriyle adım attığımız gayrimenkul sektörüne, yeni projemiz Sky Bahçeşehir’le hız kesmeden yatırım yapmaya devam ediyoruz. Sky Bahçeşehir’le birlikte yatırımlarımız 100 milyon doları aştı. emlak sektörü çok büyük bir yatırım aracı, bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Uluslararası deneyimimizle ve kaliteli projelerle gayrimenkul sektörüne katma değer sağlamayı hedefliyoruz.’

 

 

Yatırımcı İçin Teslim Süresi Önemli

 

İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olması nedeniyle Bahçeşehir’i tercih ettiklerini söyleyen Alrashdan; ‘Günden güne değer kazanan bir bölge olan Bahçeşehir, yatırımcı için de çok değerli. Sky Bahçeşehir’i  Nisan 2016’da teslim edecek olmamız ve tamamlandığında en az %25 prim getirecek şekilde fiyatlandırma stratejisi olması da yatırımcının yoğun ilgisine neden oluyor.  Sky Bahçeşehir’e 1 ay gibi kısa bir sürede 1200 adet talep gelmesi, yatırımcının tercih ettiği bir proje olduğumuzu gösteriyor. Ayrıca konut yapacağımız arsayı kat karşılığı usulü ile almıyoruz. Arsanın tamamını satın almayı tercih ediyoruz. Projeye başlamadan tüm hazırlıklarımızı yapıp satın almalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu da projelerimizi kısa sürede teslim etmemizi ve yatırımcının güven duymasını sağlıyor.’

 

Aileler İçin Tasarlıyoruz

 

Aile hayatına çok önem verdiklerine vurgu yapan Alrashdan; ‘Projelerimizi tasarlarken ailemizle oturacakmış gibi düşünerek, ailelerin rahat edeceği tüm olanaklara yer veriyoruz. Sabah kahvaltısını güzel bir manzaraya karşı yapmak, çocuklarımızın paten ve kaykay parkurlarında eğlenceli vakit geçirmesi, dev satranç alanımızda turnuvalar düzenlemek, yeni komşular dostlar edinmek, ailemizin güvenli bir projede yaşaması bizim için önemli. Bu yüzden aileler için keyifli bir hayat vaat eden butik projeler yapmayı tercih ediyoruz.’

 

İstanbul’da Ulaşım Rahatlığı Tercih Sebebi

 

İstanbul’da ulaşımın günden güne zorlaştığına ve bir projenin değerini belirleyen en büyük faktörler arasında ana arterlere yakınlık ve ulaşım rahatlığı olduğuna değinen Alrashdan ‘ Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dakika, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor.’ dedi.

 

 

Sinan Gayrimenkul’ün ‘Ailenizi Göklere Taşıyın’ sloganıyla hayata geçirdiği son projesi Sky Bahçeşehir, aileler için özel tasarlanmış 116 adet  2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daireden oluşuyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sky Bahçeşehir’deki dairelerin her biri, projenin eşsiz manzarasından üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı.

 

Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dakika, Bahçeşehir Gölet’e 1,5 km,  yapımı devam eden raylı sisteme 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

 

Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi kapsamında; Kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanlar da bulunuyor. Keyifli bir hayat için her ayrıntının düşünüldüğü Proje, 194 seçkin aileyi bekliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER