Anasayfa >

Yeni Projeler >

24 Gayrimenkul’den 500 milyon TL’lik 4 yeni proje!

24 Gayrimenkul’den 500 milyon TL’lik 4 yeni proje!

21 Ocak 2015 Çarşamba, 14:24:44
24 Gayrimenkul’den 500 milyon TL’lik 4 yeni proje!
Cadde 24 projesinin satışlarına devam eden 24 Gayrimenkul 4 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. Projelerden biri Halkalı, biri Kağıthane ikisi ise Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanıyor…

HABER:ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

Halkalı Cadde 24 projesinin satışlarına devam eden 24 Gayrimenkul 4 yeni projeye daha start vermeye hazırlanıyor.


500 milyon TL’lik 4 yeni proje
Projelerden biri Kağıthane, biri Halkalı diğer ikisi ise Basın Ekspres’te yer alıyor. Yeni projeler hakkında HT emlak’a bilgi veren 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay 2015 yılında toplam 500 milyon TL yatırımla 4 yeni projeye start vereceklerini söyledi.


İstasyon 24 Mart’ta satışta
Önceliklerinin Halkalı’da Marmaray’a komşu konumda yer alan İstasyon 24 projesi olduğuna dikkat çeken Yeniay, “İstasyon 24 projemiz Halkalı’da Marmaray’a yakın mesajede konumlanıyor. Konut ve ticari birimlerden oluşan İstasyon 24 projemizde yaklaşık 200 bağımsız birim yer alıyor.İstasyon 24 projemizi Mart gibi satışa çıkarmayı planlıyoruz” dedi.


Airport 24
Basın Ekspres projesi  Airport 24’ün Atatürk Havalimanı’na bin 900 metre mesafede yer aldığını ifade eden Yeniay, “Airport 24 projemizi de Mart gibi satışa çıkarmayı planlıyoruz. Projede rezidansların yanı sıra mağazalar da yer alıyor. Yaklaşık 180 bağımsız birimden oluşuyor” dedi.


Kağıthane projesi Nisan’a hazırlanıyor
Kağıthane projesini de Nisan ayı gibi satışa çıkarmayı planladıklarını vurgulayan Yeniay, yaklaşık 400 konuttan oluşuyor dedi.


Basın Ekspres’e home ofis
Yılın dördüncü ve son projesini de Basın Ekspres’e yapacaklarını ifade eden Yeniay, “Basın Ekspres’teki ikinci projemizin çalışmaları devam ediyor. Orada farklı konsept planlıyoruz. Home ofis ya da otel konsepti olabilir. Sonbahar gibi projeyi satışa çıkarmayı hedefliyoruz” diye sözlerini bitirdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER