Anasayfa >

Yeni Projeler >

24 Gayrimenkul’den 4 yeni proje! Marmaray’a komşu İstasyon 24 ve Airport 24!

24 Gayrimenkul’den 4 yeni proje! Marmaray’a komşu İstasyon 24 ve Airport 24!

21 Ocak 2015 Çarşamba, 13:48:20
24 Gayrimenkul’den 4 yeni proje! Marmaray’a komşu İstasyon 24 ve Airport 24!
24 Gayrimenkul 2015 yılına 4 yeni proje ile girmeye hazırlanıyor. Marmaray’a komşu İstasyon 24 projesi ile Basın Ekspress’teki Airport 24 projelerinin satışlarının Mart sonunda yapılması planlanıyor…

Cadde 24’deki konutların tüm satışını iki haftada tamamlayan 24 Gayrimenkul’ün CEO’su Ahmethan Yılmaz “Ana ilkemiz yatırımcının “en doğru lokasyon – en iyi fiyat”lı projelerle maksimum kâr elde etmesini sağlamaktır.  Bu nedenle projelerimizi lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunuyoruz. Her müşteriyi ortağımız gibi gördüğümüzden kazancımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Lansman fiyatlarıyla satış fırsatını herkes için aynı gün ve saatte başlatıyoruz; öncesinde firma ortakları da dâhil kimse için rezervasyon yapmıyoruz. Üstelik daha çok kişinin kazanması için lansmanda 1 kişiye 3’den fazla yer satmıyoruz” dedi.

 

4 yeni proje

2015’te 4 yeni projeyi görücüye çıkaracaklarını söyleyen Yılmaz, Halkalı’da Marmaray’a komşu İSTASYON 24 projesinin ve Basın Ekspress’te havaalanına 1900 metre mesafedeki AIRPORT 24 projesinin satışlarına Mart sonunda başlamayı öngördüklerini söyledi. Lansmanda yine çok özel indirimlerle satışa çıkacaklarını belirten Ahmethan Yılmaz, “İki projemiz de lokasyon açısından çok avantajlı bölgelerde yer alıyor. En doğru lokasyon + en iyi fiyat = Maksimum Kâr ilkemizle yine yatırımcılarımızın yüzünü güldüreceğimiz bu iki projeyle de kendi rekorumuzu kıracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER