Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projeleri!

Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projeleri!

27 Ekim 2014 Pazartesi, 14:32:04
Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projeleri!
Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projelerini araştırdık. 11 farklı projede 10 bine yakın yeni daire satışa çıkmaya hazırlanıyor. İşte lansmana özel fiyatlarla satışa çıkmaya hazırlanan o projeler…

HABER: ŞENGÜL KIRMIZITAŞ


HT emlak takipçileri için Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldık. Önümüzdeki Kasım ayında lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile 11 farklı projede 10 bine yakın daire yeni satışa çıkmaya hazırlanıyor. İşte o projeler; Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projeleri…

 

 

1.    Kayabaşı Park Mavera’da 10 bin TL peşinatla
Park Mavera projesi Makro ve Akyapı ortaklığında Başakşehir Kayabaşı’nda inşa ediliyor. 8 blokta toplam 672 konuttan oluşan Park Mavera projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Başakşehir Park Mavera projesinde konutların metrekare fiyatı ise  2 bin 650 TL’den başlangıç gösteriyor. Ön talep toplama süreci devam eden Kayabaşı Park Mavera projesinde 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

 

 

2.    Mar Yapı G Yoo’da metrekaresi 5 bin 500 TL
Mar Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen G Yoo projesi Kasım 2014’te yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında yer alıyor. 38 katlı 2 bloktan oluşan G Yoo projesi toplam 728 konuttan oluşuyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinden oluşan Mar Yapı G Yoo projesinde konutlar metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Mar Yapı G Yoo projesinde konut teslimlerinin ise 22 ay sonra yapılması planlanıyor.

 

 

3.    DKY Kartal Praktiker arazisi üzerinde karma proje yapacak
DKY İnşaat Kartal kentsel dönüşüm kapsamında Praktirker arazisi üzerinde karma bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Kasım ayında resmi satışların başlaması planlanan DKY İnşaat Kartal projesinde konut ve ofis birimlerinin yanı sıra Metro Cash & Carry yer alacak. 16 ve 20 katlı 5 bloktan meydana gelen DKY Kartal projesinde toplam 350 konut yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan DKY İnşaat Kartal projesinin metrekaresi 4 bin TL’den satışa çıkması planlanıyor.

 

 

4.    Başakşehir Evvel İstanbul’da geri sayım başladı
İntaya, İntes ve EYG Yapı ortaklığında Başakşehir Kayabaşı’nda inşa edilen Evvel İstanbul projesi 11 ve 29 katlı 2 bloktan oluşuyor. 94 bin 636 metrekare alan üzerinde yükselen Kayabaşı Evvel İstanbul projesinde toplam 500 konut yer alıyor. Başakşehir Evvel İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, yüzme havuzu, otopark, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve spor alanları yer alıyor.

 

 

5.    Alibeyköy’de yeni bir “Kent”
Torun Kent proje Torunlar Gayrimenkul tarafından Alibeyköy’de inşa ediliyor. Toplam 4 bin 800 konuttan oluşan dev proje Torunkent’de 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Ön talep toplama süreci devam eden Alibeyköy Torun Kent projesinde önümüzdeki Kasım ayında satışa çıkması planlanıyor. 516 bin metrekare alan üzerinde yükselen Torun Kent projesi 26 bloktan meydana geliyor. Torun Kent’te konutları yanı sıra Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi’nin kampüsü ve bir de hastane yer alıyor.

 


6.    Esenyurt Hep İstanbul’da minimum 190 bin TL
Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Hep İstanbul projesi 56 bin 880 metrekare alan üzerinde toplam bin 420 konuttan oluşuyor. Hep İstanbul Tekfen projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Tekfen Hep İstanbul fiyatları ise 1+1 dairelerde 190 bin TL’den, 2+1 daireler de 300 bin TL’den, 3+1 dairelerde  ise 388 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Esenyurt Hep İstanbul projesinde konut teslimlerinin ise Aralık 2016’da yapılması planlanıyor. Hep İstanbul Esenyurt projesi 30  Ekim’de görücüye çıkacak Kasım başında ise resmi satışları başlayacak.

 

 

7.    emlak konut Sofa Loca ön talep topluyor. Kasım’da resmen satışta
Emlak Konut GYO güvencesiyle Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığında Eskişehir yolu üzerinde Ankara’da inşa edilen Sofa Loca projesinde resmi satışların Kasım başı gibi başlaması planlanıyor. Ankara’da Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında Konutkent’in karşısında konumlanan Ankara Sofa Loca projesinde 150 konut ve 6 ticari birim yer alıyor. Sofa Loca Ankara projesinde büyüklükleri 180 ile 270 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

 

 

8.    Çekmeköy Dream Life’ta metrekaresi 3 bin TL
İnt.Avrasya ile Reform İnşaat ortaklığında Çekmeköy’de inşa edilen Dream Life Çekmeköy projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor. Kasım ayında resmi satışların başlaması planlanan Çekmeköy Dream Life projesi 6 katlı 2 blokta toplam 84 konuttan oluşuyor. Büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Dream Life Çekmeköy projesinde metrekare fiyatlar 3 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Çekmeköy Dream Life projesinde konut teslimlerinin ise Aralık 2016’da yapılması planlanıyor.

 

 

9.    Dumankaya Fikirtepe projesi ön talep topluyor
Dumankaya İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Dumankaya Fikirtepe projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor. Kasım ayında satışların başlaması planlanan Dumankaya Fikirtepe projesi 450 bin metrekare alan üzerinde toplam 505 konuttan oluşuyor. Dumankaya Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi 38 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilecek.

 

 


10.    Çukurova’dan Kartal’a yeni bir projesi daha
Adanalı Çukurova Gayrimenkul Kartal’da Adanus Park ve Çukurova Tower’dan sonra yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor. 2 bloktan oluşan Çukurova Kartal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 7 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kartal Çukurova projesinde resmi satışların Kasım sonu başlaması planlanıyor.

 


11.    Keleş İnşaat Küçükçekmece’de karma proje yapacak
Keleş İnşaat Küçükçekmece’de yeni bir projesi hazırlığında. Keleş İnşaat Küçükçekmece projesi 60 bin metrekare alan üzerinde toplam 600 konuttan oluşuyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinden oluşan Keleş İnşaat Küçükçekmece projesinde konutların yanı sıra 400’e yakın ofis yer alıyor. E-5 üzerinde konumlanan projenin Kasım ayında görücüye çıkması planlanıyor.


 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER