Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / SİLİVRİ
FİYAT ARALIĞI : 286.000 TL
Etra Holding

HERDEM SAĞLIKLI YAŞAM KÖYÜ SİLİVRİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Silivri/İSTANBUL
Tel: 444 67 59
Email: bilgi@herdemsyk.com
Web: www.herdemsyk.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri
İnşaat Firması : Etra Holding
Toplam Proje Alanı :
Projedeki Konut Sayısı : 14
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında


Etra Holding tarafından inşa edilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesi İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de hayata geçiriliyor.


Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri  projesinde  her konakta 14 bağımsız hane ve 100 metrekare iç avlu bulunuyor. Her biri 600 metrekareden oluşan 1+1 dairelerin yer aldığı projede konutlar salon+mutfak, bir banyo ve bir balkon/terastan meydana geliyor.


Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü fiyatları 286.000 TL'den başlıyor. Proje 55 yaş üstüne hitap ettiği için 55 yaşın altındakiler yatırım yapabiliyor fakat projede oturamıyor, kiraya verebiliyorlar.


Herdem Silivri projesinde satın almadan sadece konaklamanın fiyatı ise yemek hariç, sağlık, temizlik paketi dahil, kişi başı 4 .500 TL +KDV uygulanıyor.


Aralık 2019'da teslim edilmesi planlanan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri projesinde evler mobilyalı ve aksesuarlı olarak teslim ediliyor. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesinde her dairenin kendine ait hobi bahçesi bulunuyor. Yine her konağın yaz kış üstü açılır cam tavanlı iç avlusu yer alıyor. İç avlular dahi mobilyalı ve televizyonlu olarak teslim ediliyor.


Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri projesinde yaşlılar için sağlık hizmeti de veriliyor. Projede 7/24 saat boyunca acil ihtiyaçlardan rutin kontrollere kadar tüm hizmetler eksiksiz olarak  Acıbadem Sağlık Grubu tarafından sunulacak.
Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Güvenlik
Açık otopark
Kapalı otopark
Yürüyüş parkuru
Rekreasyon alanları
Peyzaj
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu