Bulvar Aşkaroğlu Prestij Bursa

BURSA / NİLÜFER
Aşkaroğlu İnşaat

BULVAR AŞKAROĞLU PRESTİJ BURSA İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Nilüfer/BURSA
Tel: 0224 413 99 77 Email:İnfo@askarogluinsaat.com
Web: www.askarogluinsaat.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Bulvar Aşkaroğlu Prestij Bursa
İnşaat Firması : Aşkaroğlu İnşaat
Toplam Proje Alanı : 4087
Projedeki Konut Sayısı : 48
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında


2 bloktan oluşan Bulvar Aşkaroğlu Prestij Bursa projesi 48  konuttan meydana geliyor. Bulvar Aşkaroğlu Prestij konut projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.


Aşkaroğlu İnşaat tarafından inşa edilen Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi Bursa  Nilüfer’de 4 bin 87 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Projede konutların yanı sıra 7 adet de ticari ünite yer alıyor. ticari alanlar bodrum, zemin ve çatı katı ile 3 kat ve bin 500 metrekare kullanım alanı ile 4 bağımsız ticari alan kapsıyor. Dükkanlar ise arka caddedeki site girişine konumlanıyor.


Aralık 2019'da teslim edilmesi planlanan Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesinde konut fiyatları 299.000  TL’den başlıyor. 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


Bulvar Aşkaroğlu Prestij Bursa projesi konum itibariyle  Özdilek Park AVM’ye 8 dakika, Dörtçelik Çocuk Hastanesi’ne 10 dakika, Özlüce Bulvarı’na  10 dakika, İzmir Yolu Caddesi’ne 3 dakika, Uludağ Üniversitesi metro durağına 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi gri su projesiyle dikkat çekiyor. Gri su projesi sayesinde banyo, duş ve lavabo suları depolanıp filtre ve dezenfekte edilerek, WC rezervuarlarında geri dönüşüm olarak kullanılıyor. Ayrıca bu sistem içerisinde biriktirilen yağmur suları depolanarak bahçe sulamalarında kullanılıyor.


Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesinin sosyal olanakları arasında bahçe ve yeşil alanlar, kamleyalar, çocuk oyun alanları, açık otopark ve yürüyüş alanları yer alıyor.Sosyal Olanaklar
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Sauna
Spor salonu
Rekreasyon alanları
Peyzaj
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu