Collesium Residence Eskişehir

ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Özsoy İnşaat

COLLİSUM RESİDENCE ESKİŞEHİR İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Tepebaşı/ESKİŞEHİR
Tel: 0222 335 67 89 Email:info@collesium.com.tr
Web: www.collesium.com.tr

Proje Bilgileri
Proje Adı : Collesium Residence Eskişehir
İnşaat Firması : Özsoy İnşaat
Toplam Proje Alanı : 1750
Projedeki Konut Sayısı : 89
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında


89 konuttan meydana gelen Collesium Residence Eskişehir projesinde stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks ve 2+1 dubleks daireler yer alıyor. Daire büyükleri ise 36 ile 134 metrekare arasında değişiyor.


Collesium Residence projesinde konutların yanı sıra ticari ünitelerde yer alıyor. Zemin katında ticari alanların da bulunduğu projede dükkanların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.


Özsoy İnşaat tarafından inşa edilen Collesium Residence projesi Eskişehir Tepebaşı’nda bin 750 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Collesium Residence Tepebaşı projesinde konut fiyatları 235.000 TL ile 737.000 TL arasında değişiyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


Roma mimarisinden esinlenilerek inşa edilen Collesium Residence projesinde  daireler alıcılarına tamamı eşyalı olarak sunuluyor. Dairelerde  merkezi sistem, yerden ısıtma ve merkezi klima bulunuyor.


 Ocak 2018’de teslim edilmesi planlanan Collesium Residence projesi  modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Projenin sosyal olanakları arasında fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna, yetişkin oyun odaları, müzik odası, parti alanı, sinema ve toplantı odası, çocuk oyun alanalrı, yürüyüş alanları, güvenlik ve otopark yer alıyor.


Collesium Residence projesinde Özel heykeller ve tablolar bulunuyor. Proje Roma mimarisinden esinlenerek inşa edildiği için konut sahiplerine roma tarihini yaşatacak mimari konseptte dizayn edildi.  Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Sauna
Çocuk yüzme havuzu
Spor salonu
Rekreasyon alanları
Peyzaj
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu