Sinpaş Finans Şehir Ümraniye

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜMRANİYE
FİYAT ARALIĞI : 475.000 TL
Sinpaş Yapı


SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR ÜMRANİYE İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Ümraniye/İstanbul
Tel: 444 19 74 Email:info@sinpas.com.tr
Web: www.sinpaspalas.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Sinpaş Finans Şehir Ümraniye
İnşaat Firması : Sinpaş Yapı
Toplam Proje Alanı : 250000
Projedeki Konut Sayısı : 2500
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Sinpaş Finans Şehir projesi İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de 250 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Sinpaş Yapı Sinpaş Finans Şehir Ümraniye projesi 2 bin 600 konut ve 150 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.Daire büyüklükleri ise 58 ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Karma konseptte tasarlanan Sinpaş Finans Şehir projesinde konutların yanı sıra 36 bin 500 metrekarelik dev şehir parkı ve cadde yer alıyor.


Sinpaş Finans Şehir projesinde konut fiyatları 475.000 TL'den başlayıp 3.000.000 TL'ye kadar yükseliyor.Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanan Sinpaş Finans Şehir projesi Ümraniye ve Ataşehir’in kesiştiği noktada yer alıyor. Proje İstanbul Uluslararası Finans Merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor.


Sinpaş Finans Şehir Ümraniye projesinin sosyal olanakları arasında yeşil alan, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, sauna, fitness salonu, otopark, güvenlik, cafe, restoran ve yüzme havuzu bulunuyor.


Sinpaş Finans Şehir projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Az katlı özgün mimarisiyle dikkat çeken Sinpaş Finans Şehir projesi tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle dikkat çekiyor.

Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Sauna
Çocuk yüzme havuzu
Güneşlenme terası
Spor salonu
Spa
Basketbol sahası
Tenis kortu
Rekreasyon alanları
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu