Bizim Evler Güzelce

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BÜYÜKÇEKMECE
FİYAT ARALIĞI : 362.000 TL
İHLAS YAPI


BİZİM EVLER GÜZELCE İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Büyükçekmece/İSTANBUL
Tel: 0212 454 45 50 Email:bilgi@bizimevler.com.tr
Web: www.ihlasyapi.com.tr

Proje Bilgileri
Proje Adı : Bizim Evler Güzelce
İnşaat Firması : İHLAS YAPI
Toplam Proje Alanı :
Projedeki Konut Sayısı : 688
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

İhlas Yapı tarafından inşa edilen Bizim Evler Güzelce projesi İstanbul Avrupa Yakası  Büyükçekmece'de 16 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Karma konseptte tasarlanan Bizim Evler Güzelce projesi 709 adet konut ve 111 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 2+1,3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

 

Bizim Evler Güzelce projesinde 2+1 daireler 96 -132 metrekare, 3+1 daireler 163 -179 metrekare, 4+1 daireler ise 203 -214 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Bizim Evleri Güzelce fiyat listesi şu şekilde;
2+1 daireler 362.000  TL’den,
3+1 daireler 680.000  TL’den,
4+1 daireler ise 785.000  TL’den başlıyor.

Bizim Evler Güzelce projesinde yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor. Ya da yüzde 20 peşin veriliyor kalan 30 ay senetle ödeniyor. Bir diğer seçeneğe göre ise Yüzde 20 peşinat, 12. ve 24. aylarda yüzde 10'luk iki ara ödeme yapılıyor. Yüzde 60'lık konut bedeli senetle vadelendiriliyor. Bir diğer seçeneğe göre ise Yüzde 20 peşinat, yüzde 30'luk konut bedeli 30 ay boyunca senet şeklinde, kalan yüzde 50'lik konut bedeli ise teslimde ödeniyor.


30 ayda tamamlanması planlanan Bizim Evler Güzelce projesinin sosyal olanakları arasında yürüyüş alanları, kafeterya, spor alanları, cafe, çocuk oyun alanları, peyzaj, otopark, güvenlik, yüzme havuzu, türk hamamı ve sauna bulunuyor.


Bizim Evler Güzelce projesi konum itibariyle Büyükçekmece Güzelce mahallesinde yer alıyor.Bizim Ecvler Güzelce projesi sahile ve deniz yürüme mesafesinde yer alıyor.

 

Bizim Evler Güzelce projesi geniş peyzaj alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede eyve bahçeleri, piknik alanları, kış bahçesi ve su görselleri bulunuyor.

Bizim Evler Güzelce'de meyve bahçeleri, piknik alanları, kış bahçesi, bisiklet yolu, koşu parkuru, dört mevsim kullanılabilecek kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness salonu, futbol, basketbol, voleybol sahaları, su görselleri, mescit, konut sakinlerinin çocukları kreş ve göl kafe bulunuyor.

Bizim Evler Güzelce projesinde merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve ebevyn bayosu yer alıyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

5 yıldızlı tatil köyü konseptinde tasarlanan Bizim Evler Güzelce projesinde 60 bin  metrekare büyüklüğe sahip peyzaj alanı yer alıyor.

Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Sauna
Çocuk yüzme havuzu
Güneşlenme terası
Spor salonu
Tenis kortu
Rekreasyon alanları
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu