Kuzey Yakası Başakşehir

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAŞAKŞEHİR
FİYAT ARALIĞI : 349.000 TL
Emlak Konut GYO


KUZEY YAKASI BAŞAKŞEHİR İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Başakşehir/İSTANBUL
Tel: 0212 801 43 11 Email:info@emlakkonut.com.tr
Web: www.emlakkonutgyo.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Kuzey Yakası Başakşehir
İnşaat Firması : Emlak Konut GYO
Toplam Proje Alanı :
Projedeki Konut Sayısı : 350
Teslim Tarihi : 2020
Proje Hakkında

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de hayata geçirilen Kuzey Yakası projesi 350 dönüm alan üzerinde yükseliyor.

Kuzey Yakası Başakşehir projesi 350 ofis ve 50 dükkandan meydana geliyor. Kuzey Yakası Başakşehir projesi geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor.

 

Kuzey Yakası Başakşehir projesinde konut fiyatları 349.000 TL'den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Kuzey Yakası projesinde yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede  18. ve 36.ayda yüzde 10 ara ödeme yapılıyor kalan konut bedeli ise 120 ay Tüfe aylık yüzde 0.50 vade farkı eşit veya sabit artan taksitle ödeniyor. Projede yüzde 20 peşinde 24 ay, yüzde 30 peşinatta 36 ay, yüzde 40 peşinde 48 ay, yüzde 50 peşinde ise 60 ay vade farksız taksit yapılıyor.


 Aralık 2020 yılında teslim edilmesi planlanan Kuzey Yakası projesinde aktivite alanları ve geniş koru alanları yer alıyor.

 

10 yatay bloktan oluşan projenin 7 bloğunda ofis ve ticari alanlar yer alıyor. 2 bloğunda otel ve kongre merkezi bir bloğunda ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisi bulunuyor.

 

Kuzey Yakası Başakşehir projesi konum itibariyle 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İbn-i Haldun Üniversitesine yakın mesafede yer alıyor.Proje Atatürk Havalimanı'na 18 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 15 kilometre ve Olimpiyat Stadı'na ise 4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 

Kuzey Yakası projesi kapsamında otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5 bin kişi kapasiteli cami, çocuk oyun alanları, AVM ve yatay mimariye sahip ofis blokları bulunuyor.

 

Kuzey Yakası Başakşehir projesinin sosyal olanakları arasında koku bahçesi , hayvanat bahçesi, bisiklet yolu , biyolojik gölet, etkinlik alanları, spor alanları, 11 bin 617 metre yaya yolları, yeşil alan, arşiv destek hizmetleri, resepsiyon, stok ofisler,156 oda ve kongre merkeziyle hizmet veren otel,fauaye alanı,lobi alanı,83 kişilik seminer salonu, 143 kişilik toplantı salonu ve 600 kişilik konferenas salonu yer alıyor.

Kuzey Yakası Başakşehir projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine ugun olarak inşa ediliyor.

Sosyal Olanaklar
Açık otopark
Kapalı otopark
Rekreasyon alanları
Peyzaj
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Asansör
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu