Butiq Yaşam Kartal

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / KARTAL
FİYAT ARALIĞI : 300.000 TL
AKGEL YAPI

BUTIQ YAŞAM KARTAL İLETİŞİM BİLGİLERİ: Adres: Topselvi Mahallesi Kubilay Caddesi Kartal/İSTANBUL Tel: 444 90 25 Email:info@butiqyasam.com
Web: www.butiqyasam.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Butiq Yaşam Kartal
İnşaat Firması : AKGEL YAPI
Toplam Proje Alanı :
Projedeki Konut Sayısı : 43
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

Akgel Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Butiq Yaşam Kartal projesi merkezi bir konumda yükseliyor.

 

Butiq Yaşam Kartal projesi toplamda 43 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 61 ile 196 metrekare arasında değişiyor.

 

Projede 1+1 daireler brüt 61 ile 77 metrekare, 2+1 daireler brüt 115,5 metrekare, 3+1 daireler brüt 115,5 metrekare, 3+1 dubleksler 196,5 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

 

Butiq Yaşam Kartal projesinde banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Butiq Yaşam Kartal projesinde konut fiyatları ise 300.000 TL’den başlıyor 1.200.000 TL’ye kadar yükseliyor.

 

Şubat 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan Butiq Yaşam Kartal projesinin sosyal olanakları arasında sauna, güvenlik, otopark, fitness salonu, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu,spor alanları, yürüyüş alanları bulunuyor.

 

 Butıq Yaşam Kartal projesi konum itibariyle sabiha Gökçen Havaalanı'na, metro istasyonuna, Tekno Park'a ve Pendik Feribot İskelesi'ne 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Sauna
Çocuk yüzme havuzu
Rekreasyon alanları
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu