Rotana İstanbul Kartal

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / KARTAL
FİYAT ARALIĞI : 5.000 TL
ÖNKOLLAR AVAJİ İNŞAAT

ROTANA İSTANBUL KARTAL İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Cevizli Mahallesi Çanakkale Caddesi Özmen Sokak No:10 Kartal/İSTANBUL
Tel: 444 91 52 Email:info@rotanaistanbul.com
Web: www.rotanaistanbul.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Rotana İstanbul Kartal
İnşaat Firması : ÖNKOLLAR AVAJİ İNŞAAT
Toplam Proje Alanı : 3800
Projedeki Konut Sayısı : 112
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

Önkollar Awaji tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Rotana İstanbul projesi 3 bin 800 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Rotana İstanbul Kartal projesi toplamda 112 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 2+1,3+1,4+1 ve 4+2 daireler yer alıyor.  Daire büyüklükleri ise 119 ile 201 metrekare arasında değişiyor.

Rotana İstanbul projesinde  2+1 ve 3+1 daireler brüt 119,59 metrekare, 4+1 dubleksler brüt 177,35 metrekare, 4+2 loftlar ise brüt 201,64 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.


Rotana İstanbul Kartal projesinde yüzde 50 peşinat veriliyor geri kalan ödeme ise şirket bünyesinde 60 ay 0 faizle taksitlendirilebiliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Rotana İstanbul fiyat listesi şöyle;

2+1 daireler 760.000 TL'den

3+1 daireler ise 770.000 TL'den başlıyor.

 

Ocak 2019 teslim edilmesi planlanan Rotana İstanbul Kartal projesi konum itibariyle E-5 karayoluna ve Soğanlık metro istasyonuna birkaç dakikalık mesafede  yer alıyor.

 

Rotana İstanbul Kartal projesinin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark ve güvenlik bulunuyor.

Yüzde 55'i yeşil alan ayrılan Rotana İstanbul projesi modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Projede ankastre  mutfak  ve klima sistemi   alıcısına teslim ediliyor.Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Akıllı ev sistemiyle tasarlanan Rotan İstanbul projesi adalar ve deniz manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor.Çevre dostu yöntemlerle inşa edilen Rotana İstanbul projesinde  yeşil alanın sulaması yağmur suyu ile yapılacak. Böylelikle su ve aidat giderlerinde tasarruf sağlanacak.

Sosyal Olanaklar
Açık Yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Güvenlik
Fitness salonu
Açık otopark
Kapalı otopark
Türk hamamı
Yürüyüş parkuru
Çocuk oyun parkı
Sauna
Çocuk yüzme havuzu
Güneşlenme terası
Rekreasyon alanları
Bina Özellikleri
Merkezi ısıtma
Depo
Yangın merdiveni
Jeneratör
Uydu
Kablo tv
Su deposu
Isı yalıtımı
Ses yalıtımı
ADSL
Wi-fi
Akıllı ev
Fiber internet
Balkon

Bilgi Talep Formu