Innovia 4

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BEYLİKDÜZÜ
Yeşil GYO

Innivoia Satış Ofisi Adres: Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. No:23 Beylikdüzü / İstanbul Tel: 0.212 414 08 00 Web: www.innovia.com.tr / www.yesilgyo.com

Proje Bilgileri
Proje Adı : Innovia 4
İnşaat Firması : Yeşil GYO
Toplam Proje Alanı : 140.000 m2
Projedeki Konut Sayısı : 4750
Daire Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 50 m2 - 136 m2
Teslim Tarihi : -
Proje Hakkında

4/4 lük Innovia Projesi’nin son etabı Innovia 4 satışa çıkıyor…

Innovia Projesi ile sektöre yeni bir soluk getiren Yeşil GYO, Innovia 4 ile 4.750 aileyi daha ev sahibi yapacak.

Yeşil GYO tarafından özel sektörde gerçekleştirilen en büyük konut projesi olan Innovia’nın son etabı ve son fırsatı olan Innovia 4, 79.000 TL’den başlayan fiyatlar,  sadece %4 peşinat, 4 yıl 0 faiz gibi her bütçeye uygun, çeşitli ödeme seçenekleri ile satışa sunulurken Türkiye’de bir ilk olan “Sil Taksit” fırsatı ile de ev sahibi olmak isteyenlere farklı avantajlar sunuyor…

Yeşil GYO’nun 09 Haziran, Perşembe günü İstanbul The Edition Otel’de basın mensuplarına özel düzenlenen toplantısına katılan Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, Innovia Projesi, Innovia dördüncü etap ile ilgili genel bilgileri ve Yeşil Gyo’nun gelecek planlarından bahsederken ve Genel Müdür Işık Gökkaya ise Innovia dördüncü ve son etap ile ilgili detaylı bilgileri aktardı.

Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinin potansiyelini yıllar öncesinde görerek lokasyona çok özel bir proje gerçekleştirdiklerini belirten Engin Yeşil, Innovia dördüncü etabın projenin en büyük ve son etabı olacağını belirtti. Engin Yeşil ayrıca 2011 yılı içerisinde Yeşil GYO olarak İstanbul’da iki yeni projeyi daha hayata geçirmek üzere çalışmalara devam ettiklerini, ayrıca İstanbul dışından Anadolu’ya da yatırım yapacaklarını bu konuda incelemelerin son hız devam ettiği bilgisini verdi. Anadolu’da Innovia Eko Village Villa projelerini hayata geçireceklerini belirten Engin Yeşil, yatırım yapmayı planladıkları lokasyonlar arasında Ankara, Samsun, Gebze, Konya, Balıkesir, İzmit noktalarının olduğunu söyledi.

İnşaat sektöründeki uluslararası deneyimi, doğanın ve teknolojinin sunduğu olanakları bütünleştiren proje anlayışı ile farklı ve renkli bir yaşam merkezi yaratan Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, 14 bin konutluk dev yaşam projesi Innovia’nın son etabı olan dördüncü fazı Haziran 2011 itibariyle satışa sunuyor.

Innovia Projesi dördüncü ve son etabı ile bütünleşiyor…

Yeşil GYO, Beylikdüzü’nde yer alan tamamı 4 Etap ve 14 bin konuttan oluşan Innovia Projesi’yle Türkiye’de ilk kez özellikle orta gelir grubunun çok cazip fiyatlarla, kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olmasına fırsat yarattı. Innovia’nın 1, 2 ve 3. etaplarında büyük bir satış başarısı yakalayan Yeşil GYO, kısa sürede projenin ilk üç etabının satışını tamamlayarak daire sahibi olanların bir evden çok daha fazlasının sunulduğu Innovia’da keyifle yaşama başlamalarını sağladı.

Satışı komple tamamlanan ilk üç etabın ardından dördüncü ve son etabın çalışmalarını da hızla tamamlayan Yeşil GYO, Aralık 2013 itibariyle teslim edilmeye başlanacak Innovia 4 ile 4.750 aileyi daha hayallerinin evine kavuşturacak.


Rakamlarla Innovia
1 milyon 200 bin metrekare toplam satılabilir alana sahip olan, 375 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen dev Innovia projesinin tamamının toplam satış geliri 2,3 Milyar TL olarak belirtilirken projenin yeni satışa sunulan 4. etabından beklenen gelir 975 milyon TL olarak açıklandı. 140.000 metrekarelik arazi üzerine inşa edilecek olan Innovia 4’ün içinde 33 bin metrekare ticari alan yer alacak.


Fiyat Listesi

%4 peşin, gerisini siz seçin!
Innovia Projesi ile dileyen herkesin ev sahibi olabileceğini gösteren Yeşil GYO, projenin diğer etaplarında uyguladığı ödeme avantajlarını Innovia 4. etap içinde uygulayacak. Dördüncü etabın satışlarında yine banka kredisiz, 4 yıl 0 faiz, %4 peşin gibi çok avantajlı farklı ödeme seçenekleri sunan Yeşil GYO, ev sahibi olmak isteyen herkes için fırsat yaratıyor.

Müşterilerine %4 peşin gerisini siz seçin diye seslenen Yeşil GYO, ev sahibi olmak isteyenlere birçok farklı ödeme seçeneği sunarken kişilere ödemeleri kendi imkânlarına göre ayarlama şansı da veriyor. Satış ofisinde kişiye özel ödeme planı oluşturabilen Yeşil GYO, müşterilerine farklı avantajlar sunuyor.

Innovia’nın son faz ve son fırsatı olan 4. etabında 49-59 metrekare aralığında 1+1 daireler, 91-122 metrekare aralığında 2+1 daireler ve 120-135 metrekare aralığında 3+1 daireler yer alıyor. Metrekare fiyatı dairelerin özelliklerine göre kademeli olarak yükselen dairelerin ortalama metrekare fiyatı ise 1.550 TL’den başlıyor.  

 

Innovia’dan bir ilk daha!
Arkadaşlarla biz bize “Sil Taksit” hepimize…  
Sektörde birçok ilk imza atan, Innovia’nın satışa sunulduğu ilk günden bugüne kadar daima müşterilerine görülmemiş, duyulmamış fırsatlar sunan Yeşil GYO, Innovia 4 ile yine bir ilke daha imza atarak “Sil Taksit” fırsatını sunuyor.

Innovia 1, 2 ve 3’ün satış kampanyası döneminde arkadaşlarıyla birlikte ev sahibi olmak isteyen 5 aile Innovia’dan ev aldığında 1 ev Innovia tarafından hediye ediliyordu. “Dostlarla birlikte” konsepti olarak başlatılan bu özel fırsatın devamı olan “Sil Taksit” avantajı ile Innovia Projesi'nden ev sahibi olduğunuzda, arkadaşınız da Innovia’dan ev aldığında sizin 2 taksitinizi siliyoruz. Dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşam sürmek, bir evden çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Innovia’nın fırsatlarını kaçırmamalısınız. Üstelik bununla da yetinmeyip peşin ödeme yaparak ev sahibi olan müşterilerimize ödedikleri bedelin %1’ni geri iade ediyoruz!

Sosyal Olanaklar

Bir evden çok daha fazlası…
Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinde farklı ve seçkin bir yaşam merkezi yaratan Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından özel sektörde gerçekleştirilen en büyük yaşam projelerinden biri olan Innovia Projesi’nin 4. Etabı da seçkin ayrıcalıklara sahip ve yine dolu dolu yaşanacak hayatlar için planlandı.
%75’i yeşil alan, etkileyici çevre düzeni, sosyal olanakları ile farklı bir yaşam projesi olarak dikkat çeken Innovia 4 ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Zen şelaleler, yürüme, bisiklet ve koşu yolları, bisiklet park alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness-spa alanı, çocuk oyun alanları, seyir terasları, basketbol, tenis, voleybol sahaları, cafeler ve teknolojik güvenlik donanımlarının yanı sıra 24 saat güvenlik görevlileri de bulunacak olan Innovia 4’de ev sahipleri sosyal olanaklardan ücretsiz olarak yararlanacak. 4/4 lük bir proje olarak tasarlanan Innovia 4 ile aileler sadece bir ev değil ayrıcalıklarla dolu özel bir yaşama sahip olacaklar.

Güvenlik

Parti Evi’ni duydunuz mu?
Innovia’da oturuyorsanız akraba ve arkadaşlarınızı, kalabalık bir misafir grubunu yemeğe çağırmak artık sizi düşündürmesin! Innovia,  endüstriyel mutfak teknolojisi ile donatılmış 100 m2’lik mutfağı, onlarca kişilik yemek masası ve oturma grupları ile harika bir mekânı, site sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Siz yemek pişirirken arkadaşlarınız sizi izleyebilir, bilardo ve karaoke oynayabilir; piyano çalabilir ve tüm dostlarınızla akşam yemeğinde misafirlerinizi evinize sığdıramama, evinizin kirlenmesi ve yağ kokması endişesini taşımadan eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Innovia Projesi’nin tüm etaplarında yer alan bu özel mekânlar ile hayat çok keyifli…

Sektörde bir ilk olan Innovia Online 4. ve son etapta da bulunacak…
Yeşil GYO’nun Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği Innovia Online sistemi ve internet alt yapısı ile site sakinleri teknolojiyi diledikleri gibi kullanacak. Innovia Projesinde Innovia Online adlı portal vasıtasıyla site sakinleri, site yönetimi ve diğer site sakinleri ile iletişim kurabilmekte ve Innovia projesindeki sosyal imkânları en iyi şekilde değerlendirebilmektedir.

Innovia Online, teknolojinin sunduğu olanaklardan maksimum düzeyde yararlanma imkânı sunan benzersiz bir olanak. Sosyal imkân, faaliyet ve etkinliklerin kullanımı ve yönlendirilmesini sağlayan Innovia Online, site sakinlerinin birbirleriyle ve site yönetimiyle arasındaki tüm organizasyonu sağlayabilecek güçlü bir iletişim platformu.

Innovia Online ile yeni dostluklar ve ticari ilişkiler kurulabilmekte ve site içi hayatı kolaylaştıracak yeniliklerden yararlanılabilmekte. İlk kez bir yaşam merkezinde, site içi haberleşmeyi kolaylaştıracak böylesi bir sistem bulunmakta. Her konutta bulunan Innovia Online, etkin bir iletişim ve alışveriş portalı ayrıcalığı sağlamaktadır.

Bu sistemden site sakinleri nasıl faydalanıyor?
1.Site Yönetimi ile her türlü iletişim kurabilme ayrıcalığı
2.Site Yönetiminden gelen duyurular ve bilgilendirmelere anında ulaşabilme özelliği
3.Sitedeki tüm sosyal olanaklar ile ilgili rezervasyon işlemleri
4.Diğer site sakinleri ile iletişim kurma imkânı
5.Diğer site sakinleri ile ortak etkinlik grupları kurma imkânı
6.Diğer site sakinleri ile ticaret yapma imkânı
7.Site market, restaurant, cafe’ den sipariş verebilme imkânı
8.Taksi çağırabilme özelliği
9.Kamera sistemi ile tüm ortak alanların, oyun parkları ve oyun alanlarının izlenebilmesi
10.Diğer olanaklar.

Konut Tipleri
Konut Tipi
Konut Adı
Oda Sayısı
Büyüklük
Daire
A
1+1
51 m2
Daire
B
1+1
60 m2
Daire
C
1+1
60 m2
Daire
D
1+1
56 m2
Daire
A
2+1
104 m2
Daire
B
2+1
92 m2
Daire
A
3+1
134 m2
Daire
B
3+1
121 m2
Daire
C ( Zemin Kat)
3+1
121 m2
Daire
A
1+1
50 m2
Daire
B
1+1
54 m2
Daire
A
2+1
107 m2
Daire
B
2+1
109 m2
Daire
C
2+1
123 m2
Daire
A
3+1
135 m2
Daire
A
3+1
135 m2
Daire
B
3+1
136 m2
Daire
C
3+1
127 m2
Konut Tipi :
Daire
Konut Adı :
A
Oda Sayısı :
1+1
Büyüklük :
51 m2
Daha Fazla Göster

Bilgi Talep Formu