Şimdi yazlık zamanı!

26 Mayıs 2011 Perşembe, 15:08:45
Şimdi yazlık zamanı!
Yaz geldi! Pırıl pırıl güneş, deniz hepimizi tatile davet ediyor... Her yıl tatile para harcamaktan bıkanlar, yatırımlarını yazlıklara harcıyorlar... Bodrum, Antalya, Marmaris işte her bütçeye uygun yaz-kış oturabileceğiniz evler;

Bodrum

Artemisia Evleri

Bodrum’un eşsiz coğrafyasında yazın tadını çıkartırken, sıcağın etkisini hissetmeden ferah bir nefes alabileceğiniz yaşam alanları Artemisia Evleri’nde.

Fiyatı: 196 bin TL'den başlıyor...

Artemisia Evleri'nin galerisini görmek için tıklayın!

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın!

Biblos Centrum Evleri

Burada hem taş duvarlar, emsalsiz bahçe, kuşbakışı manzara sayesinde doğal güzelliklere hemde konforlu ayrıntılar sayesinde ultralüks yaşama doyacaksınız... Merkeze sadece 5 dakikalık yürüyüşle ulaşacak, Bodrum'da ancak şimdi yaşamaya başlayacaksınız..

Fiyatı: 400 bin TL. Son 5 ev !

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Projenin fotoğraflarını görmek için tıklayın!Büyükçekmece

Mimar Sinan Konakları

Mavi ile yeşilin bir arada bulunduğu Mimar Sinan Konakları  projesinde, 44.000 m2 arsalar üzerinde; 40 adet villa ile 130 adet daire ile işyerleri planlandı. Her konutun deniz manzarası görmesi esas alınarak hazırlanan genel projede 26.000 m2 yeşil alan, oyun alanları ve açık otoparklar mevcut.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Didim

Golf Villas

Yüzme havuzu, Otopark, Cafe, Bar, Restaurant, Resepsiyon, 68 Bungalow villadan oluşan Golf Villa Projesi Didim’de inşa edilecek olup doğa ve deniz manzaralıdır. Sahile ve Akbük merkeze 5 dakika, Didim merkeze 10 dakika mesafede olan bu projemiz 1+0 şekilde dizayn edilmiş olup her eve ait 50 m2 bahçe alanı mevcuttur. Ekonomiyi, huzuru ve konforu bir arada sunan Golf villa'larında hemen yerinizi ayırtın...

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Projenin fotoğraflarını görmek için tıklayın!Life Style Evleri

Life Style Projesi kapsamındaki konutlar 10 yıl garantili. Sitede 24 saat güvenlik, kamera sistemi, yüzme havuzları, fitness salonu, sauna bulunuyor. Dairelerde ise gömme banyo, klima, jakuzi, fayans banyo, gömme mutfak ve elektrikli su ısıtıcıları yer alıyor.

Fiyat: 75 bin  TL ile 152 bin TL arasında değişiyor.

 

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Projenin fotoğraflarına göz atmak için tıklayın!

 

Çeşme – Alaçatı

Alaçatı Taş Evler

Alaçatı'nın temiz havası, bahçenizde yaşayacağınız huzur dolu bir yaşam... Varyeriler İnşaat “Taş Devri” ni yeni taş evlerinde yeniden başlatıyor.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Ayvalık

Fasedis Villaları

Fasedis Villaları, Ayvalık'a 12, İzmir'e 137, İstanbul'a 532 kilometre mesafede yer alıyor.

Sosyal donatılarında yüzme havuzu, bisiklet ve yürüme yolları bulunan Fasedis Villaları, Midilli (Lepsos) adası ve doğa manzaralı. Denizi, kumu, nemsiz oksijen dolu temiz körfez havası, Ayvalık'ın kendine has bozulmamış dokusu, çocuk yetiştirmek icin de emniyetli bir bölge.

Fiyat : 250 bin TL – 325 bin TL

Proje hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Tüm yazlık projelerini görmek için tıklayın!

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER
YENİ PROJELER