Anasayfa >

Ulaşım Projeleri >

Kabataş Martı Projesi İptal!

Kabataş Martı Projesi İptal!

04 Eylül 2018 Salı, 09:39:49
Kabataş Martı Projesi İptal!
Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın “Ustalık” projem dediği Kabataş Transfer Merkezi diğer bir adıyla Kabataş Martı projesi iptal edildi. Fındıklı Parkı’nda bulunan proje tanıtım ofisindeki İBB görevlisinin verdiği bilgiye göre iskele inşaatı sonrası yapılacak peyzaj çalışmaların ardından Kabataş Meydanı kullanıma açılacak…

Kabataş Transfer Merkezi projesi iptal edildi. Cumhuriyet Gazetesi’nin haberine göre kamuoyunda Kabataş Martı projesi olarak da adlandırılan proje iptal edildi. Eski İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş’ın “ustalık dönemi eserim” olarak lanse ettiği projenin iptalinin ardından Kabataş meydanının tekrar kullanıma açılacağı bilgisi geldi.

Fındıklı Parkı’nda bulunan proje tanıtım ofisindeki İBB görevlisinin verdiği bilgiye göre iskele inşaatı sonrası yapılacak peyzaj çalışmaların ardından Kabataş Meydanı kullanıma açılacak.

Kabataş Transfer Merkezi projesine kanatları açık bir martı şeklinde tasarlandığı için kamuoyunda “Kabataş Martı Projesi” olarak da adlandırılıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER