Anasayfa >

Ulaşım Projeleri >

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli 3 Ekim’de Görücüye Çıkıyor!

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli 3 Ekim’de Görücüye Çıkıyor!

16 Ağustos 2018 Perşembe, 11:56:08
3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli 3 Ekim’de Görücüye Çıkıyor!
3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli, 3-6 Ekim tarihleri arasında görücüye çıkıyor. Proje, Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda kapsamlı olarak tanıtılacak…

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli, 3-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda görücüye çıkacak. Mega projede fuarda kapsamlı olarak tanıtılacak.

Fuar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı himayesinde MCI Fuarcılık  tarafından düzenlenecek . MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, İstanbul'da günde 6,5 milyon kişinin kullanması planlanan, hem karayolu hem demiryolu geçişleri bulunacak Büyük İstanbul Tüneli’nin büyüklüğü ve kapsamıyla dünyada ilk olacağını belirtti.

Büyük İstanbul Tüneli’nin sadece ülkemizde değil, dünyada da merakla beklendiğini ifade eden Tümer,  “Ülkeler pür dikkat mega projelerimizi izliyor. 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli şüphesiz en çok dikkati çeken projelerimizden biri. Bu nedenle Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapsamında AYGM’nin gerçekleştireceği sunum tüm sektör yetkilileri için oldukça önemli. Katılımcılar, projenin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olacak. Bunun yanı sıra bu çok önemli fuarda müteahhitten, mühendise; malzeme, teçhizat üreticisinden, imalatçıya ve tedarikçiden, müşavire pek çok sektör yetkilisi ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile bir araya gelme fırsatı bulacak” dedi.

3. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, 3-6 Ekim tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER