Anasayfa >

Ulaşım Projeleri >

Kanal İstanbul’un İki Tarafına Butik Şehirler Kurulacak!

Kanal İstanbul’un İki Tarafına Butik Şehirler Kurulacak!

03 Ağustos 2018 Cuma, 17:17:04
Kanal İstanbul’un İki Tarafına Butik Şehirler Kurulacak!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal İstanbul’un her iki tarafından butik şehirler kuracaklarını söyledi. Erdoğan, “Biz Kanal İstanbul’u olmazsa olmaz olarak görüyoruz ve yapacağız” dedi…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin 400 projeyi içeren 100 günlük eylem planını kamuoyuna duyururken Kanal İstanbul projesine ilişkin de açıklamada bulundu.

Kanal İstanbul’un her iki tarafınada da butik şehirler kurulacak diyen Erdoğan, Kanal İstanbul projesini olmazsa olmaz olarak görüyoruz dedi.

Erdoğan, “Kanal İstanbul projesi kapsamında taşınmaz devri ve planlama çalışmaları tamamlanacak. Kanal İstanbul'un her iki tarafında butik şehirler kurulacak. Biz Kanal İstanbul projesini olmazsa olmaz olarak görüyoruz ve yapacağız” ifadesinde bulundu.

kentsel dönüşüm projelerine de değişen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemiz için hayati öneme sahip kentsel dönüşüm projeleri kapsamında 1 milyon 300 bin bağımsız birimde dönüşüm projesi sürüyor” diye konuştu.

Erdoğan Millet Bahçeleri hakkında da şunları şöyle; “Millet bahçelerinden ikisi Kayaşehir'de ve Baruthane'de, biri Esenler'de ve Konya'da bulunuyor. Millet Bahçeleri'nin 5'i 100 gün içinde tamamlanacak. 100 gün içinde 17 bin konut ve işyerini hak sahiplerine teslim edecek, 16 bin konut ve işyerinin temelini atacağız.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 04 Ağustos 2018 Cumartesi, 16:24 YORUMLARIM NEDEN YAYINLANMIYOR CEVAPLA
Misafir - 03 Ağustos 2018 Cuma, 22:51 YİNE BOŞ KONUŞMALAR CEVAPLA
DİĞER HABERLER