Anasayfa >

Ulaşım Projeleri >

3.Havalimanı’na Komşu 10 Bin Konutluk Yeni Şehir Geliyor!

3.Havalimanı’na Komşu 10 Bin Konutluk Yeni Şehir Geliyor!

24 Mayıs 2018 Perşembe, 10:07:06
 3.Havalimanı’na Komşu 10 Bin Konutluk Yeni Şehir Geliyor!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3.Havalimanı’nın yakınına personelin gidiş ve gelişini zora sokmamak için 10 bin konutluk bir yer kuracaklarını söyledi….

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3.Havalimanı’na yakın bir mesafede 10 bin konutluk yeni bir yer kuracaklarını söyledi.

TRT canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yeni havalimanının yakın bir mesafesine yaklaşık 10 bin konutluk bir yer kuruyoruz ki oranın personelinin gidiş gelişini zora sokmayalım ve orada da zemin artı 4 konutları yapalım. Oradan icabında bisikletiyle, icabında otomobiliyle hemen 3'üncü Havalimanı'na rahat rahat gitsin gelsin. Şehircilik anlayışı budur, öyle herkesin anlayacağı iş değil bu iş. Öyle kuru kuruya da konuşmakla bu işler olmuyor, icraat, icraat" dedi.

Kanal İstanbul VERİLMİŞ SÖZÜMÜZDÜ AMA GECİKTİ
Kanal İstanbul ile birlikte her iki yanda da yeni şehirler kuracaklarını ifade eden Erdoğan, "Kanal İstanbul, maalesef gecikti. Verilmiş sözümüzdü, gecikti. Kanal İstanbul muhteşem. İstanbul onlarla da ayrı bir güzel olacak” diye konutu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER