Anasayfa >

Ulaşım Projeleri >

Kuzey Marmara Otoyolu İnşaatında Son Durum Havadan Görüntülendi!

Kuzey Marmara Otoyolu İnşaatında Son Durum Havadan Görüntülendi!

19 Nisan 2018 Perşembe, 16:06:16
Kuzey Marmara Otoyolu İnşaatında Son Durum Havadan Görüntülendi!
Kuzey Marmara Otoyolu inşaatı hızla devam ediyor. Projede gelinen son durum havadan görüntülendi…

İstanbul’da şehir içi trafiğine nefes aldıracak olan Kuzey Marmara Otoyolu projesinde son durum havadan görüntülendi.

HAVADAN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün devamı olarak planlanan Kuzey Marmara Otoyolu projesi Mahmutbey’deki trafik çilesine de son verecek.

İki kıtayı üçüncü kez Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile birbirine bağlayan dev projede diğer kısımlar bitmediği için Mahmutbey’de kilometrelerce trafik oluşuyor. Akşam iş çıkışında ise trafiğin durma noktasına geldiği Mahmutbey’deki trafik çilesinin, Kuzey Marmara Otoyolu’nun diğer kısımlarının yapılması ile çözüme kavuşması bekleniyor.

Kuzey Marmara Otoyolu’nun üçüncü havalimanı bağlantısı yakınından geçen kısmı biterken, havalimanının açılması ile bu yolların kullanılması bekleniyor. Üçüncü havalimanından Kınalı’ya kadar olan yolların inşaat çalışmaları devam ediyor. Havadan çekilen görüntülerde, İhsaniye viyadüğünün yapım çalışmalarının devam ettiği görülüyor. Çatalca’da ise yolların geçeceği güzergah havadan çekilen görüntülerde belli oluyor. Öte yandan, yolun henüz tamamlanmaması nedeniyle sürücülerin Mahmutbey’de trafikte beklediği görülüyor. İstanbullular ise inşaatın bir an önce biterek yaşadıkları trafik çilesinin çözüme kavuşacağı günü bekliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER