Anasayfa >

Ulaşım Projeleri >

Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu 25 Nisan'da İhaleye Çıkıyor

Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu 25 Nisan'da İhaleye Çıkıyor

19 Ocak 2017 Perşembe, 09:27:18
Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu 25 Nisanda İhaleye Çıkıyor
Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu projesi müşavirlik hizmeti 25 nisan 2017’de ihaleye çıkıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü, Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu projesi yap-işlet-devret modeli ile yapılması, işletilmesi ve devri projesinin yapım dönemi müşavirlik hizmetini ihaleye çıkartıyor.


İhale 25 Nisan 2017 saat 14:30’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Yücetepe/ANKARA B-blok 3.kat işletmeler dairesi başkanlığı toplantı salonunda, ihale komisyonu huzurunda “kapalı teklif “ alma usulüne göre yapılacak.


İstekliler;, 28 Mart 2017 tarihinden itibaren Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat: 3’te ihale dosyasını ücretsiz olarak görebilir. İhaleye ilişkin ihale dosyası KDV dahil 10 bin TL karşılığında satın alınabilir.  


İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler, dosya bedelini Karayolları Genel Müdürlüğü Muhasebe, Kesin Hesap ve Raporlama Şubesi Müdürlüğü’ne yatırmaları ve aldıkları makbuz karşılığında Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na müracaat ederek ihale dosyasını alabilecekler.


Teklifler en erken ihale tarihinden 7 gün önceden başlamak üzere ihale saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı B-Blok Kat:3 İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden veya posta ile teslim edilmesi gerekiyor.


Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu müşavirlik hizmeti ihalesinde geçici teminat bedeli ise 3 milyon TL olarak belirlendi.  

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER