Anasayfa >

Toki >

İzmir Ödemiş Toki Evleri İhalesi Bugün!

İzmir Ödemiş Toki Evleri İhalesi Bugün!

12 Haziran 2018 Salı, 11:08:10
İzmir Ödemiş Toki Evleri İhalesi Bugün!
Toki İzmir Ödemiş Zeytinlik Mahallesi projesi bugün start alıyor. İzmir Ödemiş Toki Evleri projesi bugün saat 14:30’da ihaleye çıkacak. 468 konutluk projenin 600 günde tamamlanması planlanıyor…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İzmir’in Ödemiş İlçesine bağlı Zeytinlik Mahallesi’nde yeni bir proje için bugün ilk adımı atıyor. İzmir Ödemiş toki Evleri bugün saat 14:30’da ihaleye çıkıyor.

İzmir ili, Ödemiş ilçesi, Zeytinlik Mahallesi 468 adet konut, 1 adet cami, 1 adet ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19’ uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. 

Toki Ödemiş Evleri projesinin sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak başlaması ve yer tesliminden itibaren 600 günde tamamlanması planlanıyor.

Toki Ödemiş başvuruları ne zaman yapılacak, başvru şartları neler, fiyatlar ne kadar? tüm soruların yanıtı önümüzdeki süreçte açıklanması bekleniyor. Detaylar belli olur olmaz htemlak.haberturk.com'da görebilirsiniz...

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER