Anasayfa >

Toki >

Toki Kayabaşı'nda Bin 20 Konutun Teslimine 4 Haziran’da Başlıyor!

Toki Kayabaşı'nda Bin 20 Konutun Teslimine 4 Haziran’da Başlıyor!

25 Mayıs 2018 Cuma, 09:33:50
Toki Kayabaşında Bin 20 Konutun Teslimine 4 Haziran’da Başlıyor!
Toki Kayabaşı'nda bin 20 konutun teslimlerine 4 Haziran’da başlıyor. Teslimat nerede yapılacak? Teslim için gerekli belgeler neler? Tüm soruların yanıtı detayları ile haberimizde….

toki Kayabaşı'nda toplam bin 20 konutun teslimlerine 4 Haziran'da başlıyor.  İstanbul Başakşehir Kayabaşı 962 ada 6 parselde konumlanan 476 konutun ve  Kayabaşı 963 Ada 12-13 parseldeki 544 konutun teslimleri 04 Haziran 2018 – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Konut teslimleri Toki Kayabaşı Evleri projesinin şantiyesinde yapılacak. konut teslim işlemleri saat 09:00’da başlayacak.

Kendisine bildirilen günden başka bir günde konut teslimi için başvuruda bulunan konut alıcılarının işlemleri, geldikleri gün için belirlenmiş konut alıcılarının işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak.

3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi nedeniyle KDV doğduğundan, alıcılar tarafından Halk Bankası İkitelli Şubesi’ne KDV tutarı ödenecek ve ödeme dekontu/faturanın bir örneği konut teslim anında müşavir firmaya teslim edilecek. KDV bedelinin yatırıldığına dair belge veya dekont ibraz edilmeden kesinlikle teslim işlemi gerçekleştirilmeyecek.  

KDV tahsili aşamasında hak sahiplerinden konut başına 425+KDV doğalgaz abonelik bedeli makbuz/dekont karşılığında tahsil edilecek.

Teslimat aşamasında konut sahiplerinin yanında bulundurmaları gereken belgeler şöyle;
-Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),
- Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin hak sahibinde bulunan nüshası,
 -Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
- KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura
-Doğalgaz abonelik bedelinin yatırıldığına dair banka dekontu.

Belgeler eksiksiz ise, konut alıcılarına Müşavir firma tarafından “Konut Teslim Tutanağı” ile mahal listesine göre tanzim edilecek olan “Konut Tespit Föyü” imzalatılacak.

KONUT TESLİM PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER