Anasayfa >

Toki >

TOKİ 7 İlde Bin 122 Konutu Bugün Satışa Çıkardı!

TOKİ 7 İlde Bin 122 Konutu Bugün Satışa Çıkardı!

14 Mayıs 2018 Pazartesi, 11:18:22
TOKİ 7 İlde Bin 122 Konutu Bugün Satışa Çıkardı!
Toki 7 ilde bin 122 konutu bugün satışa çıkardı. Toki’nin yeni satışa çıkan projeleri nerede? Başvurular nereye yapılacak? Son başvuru tarihi ne zaman? Tüm soruların yanıtı haberimizde…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bugün 7 ilde bin 122 adet konutu satışa çıkardı. Konutların bir kısmı açık satış bir kısmı ise kuralı satış yöntemi ile alıcılarını bulacak. İşte toki’nin yeni satışa çıkan konut projeleri;

ADIYAMAN ÇELİKHAN TOKİ EVLERİ
Adıyaman Çelikhan Toki Evleri başvuruları 29 Haziran’a kadar devam edecek. 130 konut çekilişsiz, kurasız, başvuru önceliğine göre açık satışa çıktı. Adıyaman Çelikhan toki başvuruları Ziraat Bankası’na yapılacak. Başvurular sadece Çelikhan şubesinden kabul edilecek.

BURDUR BUCAK TOKİ EVLERİ
Burdur Bucak Toki Evleri başvuruları 14 Mayıs’ta başlıyor 18 Mayıs’ta sona eriyor. 31 konut kuralı satış yöntemi ile sahiplerini bulacak. Burdur Bucak Toki başvuruları Ziraat Bankası Burdur Bucak şubesinden yapılacak. Burdur Bucak Toki Evleri kura çekilişi ise 24 Mayıs’ta yapılacak.

GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL KUZEYŞEHİR TOKİ 2.ETAP
Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir Toki 2.etap başvuruları 25 Mayıs 2018’de kadar devam edecek. Gaziantep Kuzeyşehir Toki 2.etap projesinde 749 konut kura sonucu sahiplerini bulacak. Kura çekilişi 4 Haziran’da yapılacak. Gaziantep Kuzeyşehir Toki Evleri başvuruları Halk Bankası’nın tüm şubeleri tarafından yapılabilecek.

HATAY REYHANLI TOKİ EVLERİ
Hatay Reyhanlı Toki Evleri projesinde 47 konut açık satış yöntemi ile satışa çıktı. Başvurular Ziraat Bankası’ndan yapılacak. Temerküz şube ise Reyhanlı şubesi. Başvurular 29 Haziran’a kadar yapılabilecek.

KAYSERİ MELİKGAZİ TOKİ EVLERİ
Kayseri Melikgazi Bahçelievler Mahallesi Mimarsinan Toki projesinde başvurular 29 Haziran’a kadar devam edecek. Engellilere özel geliştirilen projede 16 konut yer alıyor. Başvurular Halk Bankası tarafından kabul edilecek.

RİZE HAMAMDERESİ TOKİ EVLERİ
Rize Merkez Hamamderesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında 146 konut kura çekilişi sonucu sahiplerini bulacak. Rize Hamamderesi Toki Evleri başvuruları 18 Mayıs’a kadar devam edecek. 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı projede başvurular Halk Bankası’na yapılacak.

MANİSA DEMİRCİ TOKİ EVLERİ
Manisa Demirci Toki Evleri projesinde başvurular 29 Haziran’a kadar devam edecek. Bir konut orta gelir iki konut ise alt gelir grubuna yönelik geliştirilen projede başvurular Ziraat Bankası’na yapılacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER