Anasayfa >

Toki >

Toki’den İzmir Ödemiş’te 468 Konutluk Yeni Proje!

Toki’den İzmir Ödemiş’te 468 Konutluk Yeni Proje!

18 Nisan 2018 Çarşamba, 14:30:24
Toki’den İzmir Ödemiş’te 468 Konutluk Yeni Proje!
Toki İzmir’de yeni bir proje için start verdi. İzmir Ödemiş Toki Evleri 12 Haziran’da yapılacak olan ihale ile start alacak. Zeytinlik Mahallesi’nde yükselecek olan Toki Ödemiş projesi toplam 468 konuttan oluşuyor…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İzmir’de yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Zeytinlik Mahallesi’nde yükselecek olan toki Ödemiş projesi 12 Haziran 2018, saat 14:30’da yapılacak olan ihale ile start alacak.

İzmir Ödemiş Toki Evleri toplam 468 adet konuttan oluşuyor. Projede 468 konutun yanı sıra 1 adet cami, 1 adet ticaret merkezi yer alıyor.

Toki Ödemiş başvuruları ne zaman başlayacak? İzmir Ödemiş Toki fiyatları ne kadar olacak? Başvuru şartları neler olacak? Tüm soruların  yanıtı Toki tarafından yapılacak olan projenin satış duyurusu ile birlikte netlik kazanacak. Detaylar belli olur olmaz htemlak.haberturk.com’da görebilirsiniz.

Toki'nin İzmir'de Ödemiş'in yanı sıra Tire'de de projesi bulunuyor. Toki Tire projesinde başvurular ise bugünden itibaren alınmaya başladı.

TOKİ İZMİR TİRE PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER