Anasayfa >

Toki >

Toki 20 İlde 110 Arsayı 8 Mart’ta Açık Artırma İle Satışa Çıkarıyor

Toki 20 İlde 110 Arsayı 8 Mart’ta Açık Artırma İle Satışa Çıkarıyor

27 Şubat 2018 Salı, 12:13:45
Toki 20 İlde 110 Arsayı 8 Mart’ta Açık Artırma İle Satışa Çıkarıyor
Toki, içlerinde İstanbul’un da bulunduğu 20 farlı ilde toplam 110 adet arsayı 8 Mart’ta açık artırma ile satışa çıkarıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde toplam 110 arsayı 8 Mart’ta açık artırma ile satışa çıkarıyor. Satışa çıkacak arsalar İstanbul, Afyon, Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay, İzmir, Kayseri,  Samsun,  Sivas, Tekirdağ ve Van’da yer alıyor.

Toplam 1 milyon 33 bin 562,99 metrekare büyüklüğündeki 110 adet arsa konut, ticarit, sanayi, merkezi iş ve alışveriş merkezileri, turizm, rehabilitasyon merkezi, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, sosyal tesis, akaryakıt ve LPG istasyonu niteliğindeki arsalar yaklaşık 88 milyon TL muhammen bedel ve açık artırma ile satışa çıkıyor.

toki müzayedesi 8 Mart Perşembe günü saat 13:30’da Toki’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul hizmet binasında gerçekleştirilecek. Ayrıca www.emlakyonetim.com.tr’de canlı yayın yapılacak.

Toki’nin İstanbul’da satış çıkacak olan arsası Başakşehir ve Üsküdar’da yer alıyor. Başakşehir’deki arsa konut, ticaret, özel sağlık tesisi, özel eğitim, konut dışı kentsel çalışma, akaryakıt tesisi Üsküdar’daki arsa ise özel eğitim niteliğinde imarlı arsa.

SATIŞ ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYINIZ

SATIŞ SÖZLEŞMESİ İÇİN TIKLAYINIZ

SATIŞ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER