Anasayfa >

Toki >

Toki’den 399 TL Taksitle Konut Sahibi Olmak İçin Bugün Son Gün

Toki’den 399 TL Taksitle Konut Sahibi Olmak İçin Bugün Son Gün

09 Şubat 2018 Cuma, 09:46:57
Toki’den 399 TL Taksitle Konut Sahibi Olmak İçin Bugün Son Gün
Toki ayda 399 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Başvurular ise bugün 4 ilde bin 551 adet konut için sona eriyor…

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Türkiye’nin dört bir yanında dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Ayda 399 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi yapan toki’nin 4 ilde toplam bin 551 konut için başvuruları sona eriyor. İşte o projeler…

ADANA SARIÇAM BURUK TOKİ EVLERİ(ALT GELİR GRUBU)
Altgelir Grubu’na yönelik geliştirilen Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Evleri projesi toplam 356 adet konuttan oluşuyor. 29 Ocak’ta başlayan başvurular bugün sona eriyor. Adana Sarıçam Buruk Toki evleri projesinde kura çekilişleri ise 16 Şubat’ta yapılacak.

ADANA SARIÇAM BURUK TOKİ EVLERİ (ORTA GELİR GRUBU)
Orta gelir grubuna yönelik geliştirilen Adana Sarıçam Buruk Mahallesi Toki Evleri projesinde toplam 293 adet konut yer alıyor. 29 Ocak’ta başlayan başvurular bugün sona eriyor. Adana Sarıçam Buruk Toki kura çekilişi 9 Şubat’ta yapılacak.

AFYON ZAFER MAHALLESİ TOKİ EVLERİ
Engelli vatandaşlara yönelik geliştirilen Afyonkarahisar Merkez Zafer Mahallesi Toki Evleri projesinde 5 Şubat’ta başlayan başvurular 9 Şubat’ta yani bugün sona eriyor. 33 adet konut için kura çekilişi 21 Şubat’ta yapılacak.

ANKARA MAMAK ALTIAĞAÇ TOKİ 1.ETAP
Ankara Mamak Altıağaç Toki Evleri 1.etap başvuruları bugün sona eriyor. 443 adet konut için başvurular 29 Ocak’ta başlamıştı. Ankara Mamak Altıağaç Toki 1.etap kura çekilişi ise 20 Şubat’ta yapılacak.

ŞANLIURFA MAŞUK 5.BÖLGE 2.ETAP
Şanlıurfa Maşuk Toki Evleri projesinde 29 Ocak’ta başlayan başvurular bugün sona eriyor. 426 adet konut için kura çekilişi 21 Şubat’ta yapılacak.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER