Anasayfa >

Toki >

Kayseri Mimarsinan Toki Kura Sonuçları Tam Listesi

Kayseri Mimarsinan Toki Kura Sonuçları Tam Listesi

13 Kasım 2017 Pazartesi, 11:46:38
Kayseri Mimarsinan Toki Kura Sonuçları Tam Listesi
Kayseri Mimarsinan Toki kura çekilişi yapıldı. Kayseri Mimarsinan Toki Evleri kura sonuçları tam listesi haberimizde...

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Kayseri Mimarsinan toki Evleri kura çekilişleri bugün saat 10:00’da noter huzurunda yapıldı. Kura sonucu konut almaya hak kazanan 122 vatandaş belirlendi. Kayseri Mimarsinan Toki kura sonuçları ise merak konusu.

KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bugün Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan kura sonucu konut almaya hak kazanamayan vatandaşlar başvuru bedellerini 14 Kasım 2017, konut alma hakkı kazanan fakat sözleşme imzalamayan asil alıcılar 27 Kasım, yedek alıcılar ise 1 Aralık’tan itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilirler.

Konut almaya hak kazanan vatandaşlar 17-24 Kasım tarihleri arasında Ziraat Bankası Beyazşehir şubesinde sözleşme imzalayacaklar.

Asil hak sahipleri sözleşme imzalama işlemlerini tamamladıktan sonra kalan konutlar için, yedek hak sahipleri kura sıralamasına göre 28-30 Kasım 2017 tarihleri arasında Ziraat Bankası Beyazşehir şubesinde sözleşme imzalayacak.

SÖZLEŞME AŞAMASINDA GEREKLİ BELGELER
1. Kayseri ili nüfusuna kayıtlı olanların kimlik ibrazı yeterlidir. Kayseri ili nüfusuna kayıtlı olmayanlar için Nüfus Müdürlüklerinden alınacak son 1 yıldır Kayseri ilinde ikamet ettiğini gösterir belge.

2. Hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri, Başvuru sahibi evli ise kendisi ve eşinin ayrı ayrı gelirini kanıtlayan belge (tabi olarak çalıştıkları sosyal güvenlik kurumundan çalıştığına dair alınan belge ile maaş bordroları vb.) Başvuru sahibi veya eşi çalışmıyorsa Sosyal Güvenlik Kurumundan çalışmadığına dair belge.

Sözleşme imzalama işlemleri sırasında evrak getirmeyen, Sözleşme imzalamayan, peşinatını yatırmayan, banka komisyonu ödemeyen ve ayrıca KDV yatırmayan hak sahiplerinin konut alma hakları iptal edilecek. Sözleşme imzalanmış ise sözleşmeleri feshedilerek ödenen peşinat ve taksit tutarları masraflar tahsil edildikten sonra faizsiz olarak iade edilecek.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER