Anasayfa >

Toki >

Toki Kasım’da 10 İlde 3 Bin 307 Konutu Satışa Çıkarıyor

Toki Kasım’da 10 İlde 3 Bin 307 Konutu Satışa Çıkarıyor

03 Kasım 2017 Cuma, 16:31:03
Toki Kasım’da 10 İlde 3 Bin 307 Konutu Satışa Çıkarıyor
Toki, Kasım ayında 10 ilde toplam 3 bin 307 konutu satışa çıkarıyor. İşte Toki’nin yeni satışa çıkacak konut projeleri…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), dar gelirli vatandaşları kira öder gibi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Şirket Kasım ayında 10 ilde toplam 3 bin 307 konutu satışa çıkarmaya hazırlanıyor. toki 3 bin 307 konut için Kasım’da başvuru toplamaya başlayacak. İşte Toki’nin yeni satışa çıkacak konut projeleri;

AMASYA SULUOVA  2.ETAP
Amasya Suluova  Toki 2.etap başvuruları 15 Kasım’da başlayacak 23 Kasım’da sona erecek. 81 adet konut için başvurular Halk Bankası Suluova/ Amasya şubesine yapılacak. Başvuru esnasında 2+1 konutlar için 4 bin TL, 3+1 konutlar için 4 bin TL, 4+1 konutlar için ise 6 bin TL başvuru bedeli yatırılacak.

ANKARA SİNCAN SARAYCIK TOKİ EVLERİ
Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1.bölge 1.kısım başvuruları 3 Kasım’da başlıyor 17 Kasım’da sona eriyor. 217 konut kura sonucu sahiplerini bulacak. Kura çekilişi 24 Kasım’da yapılacak. Ankara Saraycık toki başvurular Halk Bankası şubeleri aracılığı ile yapılacak.

ANKARA MAMAK GÜLSEREN MAHALLESİ TOKİ EVLERİ
Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3.etap 2.bölge başvuruları 1 Kasım-29 Aralık tarihleri arasında yapılacak.  66 konutluk Ankara Mamak Gülseren Mahallesi Toki başvuruları Halk Bankası Ankara şubelerinden yapılabilecek.

DİYARBAKIR KAYAPINAR ÜÇKUYU TOKİ EVLERİ
Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Toki Evleri projesi 808 konuttan oluşuyor. Projede başvurular 13 Kasım-24 Kasım tarihleri arasında yapılabilecek.  Kura yöntemi ile sahipleri belirlenecek olan Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Toki Evleri projesinde başvurular Halk Bankası’nın tüm şubelerinden yapılabilecek.

KARABÜK YENİCE TOKİ EVLERİ
Karabüs Yenice Toki Evleri başvuruları 6 Kasım’da başlayacak 10 Kasım’da sona erecek. 7 konut için başvurular Ziraat Bankası Yenice şubesinden yapılabilecek.

KARAMAN KIRBAĞI TOKİ EVLERİ
Karaman Merkez Kırbağı Toki Evleri toplam 492 konuttan oluşuyor. Karaman Kırbağı Toki başvuruları 13 Kasım’da başlıyor 24 Kasım’da sona eriyor. Başvurular Halk Bankası aracılığı ile yapılıyor.

KAYSERİ BÜNYAN TOKİ EVLERİ
Kayseri Bünyan Toki Evleri 83 konuttan oluşuyor. Projede başvurular 1 Kasım’da başlıyor 29 Aralık’a kadar devam ediyor. Toplam 83 adet açık satış ile sahiplerini bulacak. Kayseri Bünyan başvuruları Ziraat Bankası Kayseri Bünyan şubesinden kabul edilecek.

KOCAELİ KANDIRA TOKİ EVLERİ
Kocaeli Kandıra Toki Evleri projesinde toplam 3 adet konut açık satış yöntemi ile satışa çıkacak. Başvurular 6 Kasım’da başlayacak 29 Aralık’a kadar devam edecek.  Başvuralar Ziraat Bankası Kocaeli Kandıra şubesinden kabul edilecek.

ÇANKIRI AŞAĞIPELİTÖZÜ TOKİ EVLERİ
Çankırı Aşağıpelitözü Toki Evleri’nde 965 konut için 11-30 Kasım tarihleri arasında başvuru toplanacak. Başvuralar Ziraat Bankası Çankırı Karatekin şubesinden yapılacak.

KIRIKKALE YENİMAHALLE TOKİ 1.ETAP
Kırıkkale Yenimahalle Toki 1.etap kapsamında toplam 387 konut için 13-24 Kasım tarihleri arasında başvurular kabul edilecek. Başvurular Türkiye Halk Bankası şubelerinden yapılabilecek.

KONYA MERAM GÖDENE TOKİ EVLERİ
Konya Meram Gödene Toki Evleri projesinde toplam 198 konut için başvurular 20-30 Kasım tarihleri arasında kabul edilecek.  Kura yöntemi ile satışa sunulacak olan Konya Meram Gödene Toki Evleri başvuruları Halk Bankası’nın tüm şubelerinden yapılabilecek.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER