Anasayfa >

Toki >

Toki 27 İlde 147 Adet Arsayı 26 Ekim’de Satışa Çıkarıyor

Toki 27 İlde 147 Adet Arsayı 26 Ekim’de Satışa Çıkarıyor

11 Ekim 2017 Çarşamba, 14:03:57
 Toki 27 İlde 147 Adet Arsayı 26 Ekim’de Satışa Çıkarıyor
Toki, 27 ilde toplam 147 adet arsayı 26 Ekim Perşembe günü saat 13:30’da satışa çıkarıyor….

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 27 ilde toplam 147 adet arsayı 26 Ekim Perşembe saat 13:30’da satışa çıkarıyor.


Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van’da toplam 1 milyon 102 bin 726,35 metrekare büyüklüğünde 147 adet arsa (konut, ticaret, sosyo-kültürel tesis, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, sanayi, depolama, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, bakım ve akaryakıt tesis alanı, LPG istasyonu niteliğinde) yaklaşık 960 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa çıkacak.


Müzayede 26 Ekim 2017 Perşembe günü, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul hizmet binasında gerçekleşecek.


Satışa sunulan bazı arsalar şöyle;
İSTANBUL
Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’de özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere'de bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel’de bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.

ANKARA
Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’nda gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar Saray'da konut, Sincan Alcı'da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva'da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

İZMİR
Çeşme Reisdere’de konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da konut niteliğinde imarlı arsalar.

ADANA
Sarıçam Akkuyu’da ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

ESKİŞEHİR
Odunpazarı Yenidoğan’da konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.

SATIŞA ÇIKACAK ARSALARIN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER