Anasayfa >

Toki >

Adana Seyhan Barış Mahallesi Toki Kura Çekilişi Yarın

Adana Seyhan Barış Mahallesi Toki Kura Çekilişi Yarın

23 Ağustos 2017 Çarşamba, 10:27:24
Adana Seyhan Barış Mahallesi Toki Kura Çekilişi Yarın
Adana Seyhan Barış Mahallesi Toki Evleri 1.etap kura çekilişi yarın yapılacak. 2+1 dairelere başvuru az olduğundan dolayı 3+1’ler için kura çekilişi yapılacak…

Adana Seyhan Barış Mahallesi toki Evleri 1.etap 2.kısım kura çekilişleri yarın saat 10:00’da yapılacak. Kura çekilişi, Adana Yüreğir Serinevler Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.

Projede bin 15 adet 2+1 ve 88 adet 3+1 daire yer alıyor. 2+1’lerde başvurular satışa sunulan adetten az olduğu için kura çekilmeyecek. Vatandaşlar banka başvuru sırasına göre konutlarını belirleyecek. Konut seçimleri 6 Eylül 2017 tarihinde başlayacak.

3+1 KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Hak sahipleri konut seçim programında kendileri için belirlenmiş olan gün ve saatte konut şantiyesine giderek projenin müşavir firması olan BCT inşaat yetkilileri ile konut seçimini yapacaklar. Konut seçimini yapan hak sahibi, aynı gün veya bir sonraki gün Türkiye Halk Bankası Adana Barkal şubesine giderek konut seçim tutanağını ibraz edecek ve satış sözleşmesi imzalayacak.

88 adet 3+1 dairenin sahipleri ise yarın ki kura ile belirlenecek. Adana Seyhan Barış Mahallesi Toki Evleri projesinde 88 adet 3+1 daire için 381 kişi başvuruda bulundu. Noter huzurunda yapılacak olan kura çekilişi sonrası konut almaya hak kazanan vatandaşlar belirlenecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER